Wybory w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oznaczać będą nieprzewidywalne konsekwencje

Deweloperzy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 chcą, aby scenariusz do końca nas zaskakiwał.

@ 25.06.2019, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to gra RPG, a zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, iż jego scenariusz obfitował będzie w wybory prowadzące do zróżnicowanych zakończeń. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, konsekwencje naszych decyzji nie będą łatwe do przewidzenia.

Co nieco na temat wyborów w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 powiedzieli dwaj deweloperzy: Cara Ellison oraz Brian Mitsoda. Cara zajmuje się projektem narracji, a Brian nadzoruje wszelkie prace związane ze scenariuszem.

Projektanci przyznali, że starają się uczynić nasze decyzje możliwie jak najbardziej realnymi. Dzięki temu gracz nigdy nie będzie pewny co do tego, jak jego wybór wpłynie na dalszą opowieść. Nie będzie w stanie tego przewidzieć.

„Staramy się uczynić wybory organicznymi oraz realistycznymi, abyś nie był pewny co do tego, jakie będą konsekwencje, wybierasz to, co myślisz, że w danym momencie będzie najlepsze. W grze jest wiele zakończeń, myślę że każde podejście będzie inne”.

Premiera Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zaplanowana została na 2020 roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Po więcej informacji na temat przedsięwzięcia, odsyłamy Was do naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:12, 25.06.2019
Super takie rozwiązania lubię.