Layers of Fear 2 - najnowszy gameplay z horroru polskiego studia

Polski horror Layers of Fear 2 zapowiada się całkiem okazale, nie tylko ze względu na dreszczyk emocji i brudną atmosferę, ale i rozgrywkę.

@ 07.05.2019, 19:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci udostępniony został najnowszy materiał wideo dotyczący gry Layers of Fear 2, za którą odpowiada polskie studio Bloober Team. Gra ma zadebiutować w maju na pecetach oraz konsolach Sony i Microsoftu, a my już teraz możemy zapoznać się z rozgrywką.

W Layers of Fear 2 większość przedmiotów podczas eksplorowania lokacji można zabrać, aby następnie umieścić na określonych rzeczach, co pozwoli nam odsłonić inną wersję danego miejsca. Przykładem jest przyczepienie uzębionej szczęki na popiersiu kobiety, dzięki czemu możemy zobaczyć scenę z mężczyznami grającymi w karty.

W określonych momentach Layers of Fear 2 będzie możliwość podjęcia wyborów, które wydatnie wpływają na przebieg fabuły. Decyzje skutkują tym, że możemy zobaczyć jedno z kilku zakończeń. Bloober Team w planach ma nawet tryb Nowa Gra Plus, który otrzyma własne zakończenie.

Premiera gry na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach 28 maja tego roku!


Sprawdź także:

Layers of Fear 2

Premiera: 28 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Layers of Fear 2 to druga odsłona ciężkiego horroru od polskiego studia indie Bloober Team.Tym razem wcielamy się w aktora Hollywood, który przybywa na liniowiec w celu o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?