Amnesia: A Machine for Pigs za darmo w Epic Games

Oferta ważna jest przez tydzień, więc koniecznie korzystajcie.

@ 16.10.2020, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Amnesia: A Machine for Pigs za darmo w Epic Games

W sklepie Epic Games bezustannie otrzymujemy darmowe gry. Tym razem firma przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów survival horrorów. Za darmo otrzymać możecie bowiem Amnesia: A Machine for Pigs.

Wspomniane przedsięwzięcie dostępne jest do 21 października, a zatem koniecznie pospieszcie się z dodaniem go do biblioteki. Później, czyli od 22 października, bez żadnych dodatkowych opłat będziecie w stanie zgarnąć Layers of Fear 2.

Jeśli chodzi o Amnesia: A Machine for Pigs, jego fabuła przenosi nas do 1899 roku. Przedsiębiorca Oswald Mandus wraca z tragicznej w skutkach ekspedycji do Meksyku. Właśnie tam zachorował na tajemniczą chorobę, przez którą na wiele miesięcy zapadł w śpiączkę. Podczas tego okresu, cały czas wracały do niego obrazy zagadkowej maszyny. Po przebudzeniu, gdy nasz bohater myślał, że najgorsze minęło, okazuje się, iż owa maszyna pojawiła się w życiu biznesmena, a on postanawia wyjaśnić zagadkę jej stworzenia.

Pamiętajcie, że produkcji nie musicie od razu pobierać na dysk konsoli. Wystarczy, że dodacie ją do biblioteki, a pobrać możecie ją w dowolnym momencie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   10:07, 17.10.2020
Czekam na Layers of Fear 2 za tydzień 😮