The Division 2 - deweloperzy szykują otwartą betę

O inicjatywie dowiedzieliśmy się za sprawą transmisji na łamach portalu Twitch.

@ 11.02.2019, 14:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera The Division 2 zaplanowana została na przyszły miesiąc, a jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, przed debiutem będziemy mieli szansę przedsięwzięcie sprawdzić. Firma Ubisoft przygotowuje bowiem otwarte beta testy.

Oficjalnej zapowiedzi testów beta jeszcze nie było, ale w trakcie transmisji na łamach portalu Twitch pojawiło się dość zaskakujące wyznanie jednej z osób prowadzących audycję. Osoba, o której mowa przyznała, że w trakcie zamkniętej bety nie brakowało błędów, zostaną one jednak usunięte na testy otwarte.

Warto wspomnieć, że otwarta beta nie jest jednak żadnym zaskoczeniem, albowiem w podobny sposób zorganizowano debiut pierwowzoru. Także w przypadku "jedynki" najpierw wszyscy gracze mogli sprawdzić co szykuje Ubisoft, a dopiero kilka dni później projekt pojawił się w sklepach.

Premierę The Division 2 zaplanowano na dzień 15 marca, a gra dostępna będzie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. W tym momencie niestety nie wiemy kiedy ruszą otwarte testy beta, a zatem trzeba uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na nowe doniesienia.

Poniżej zobaczyć możecie moment, w którym dowiadujemy się o testach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   15:08, 11.02.2019
A bardzo chętnie wezmę udział w otwartych testach. W zamkniętych pograłem trochę i podobało mi się.