Apex Legends otrzyma niebawem nowe tryby zabawy?

Na to wskazują pliki gry, które przejrzeli dataminerzy.

@ 11.02.2019, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Osoby zajmujące się przeglądaniem plików gier w poszukiwaniu ukrytych informacji, tzw. dataminerzy, dobrały się do najnowszego przedsięwzięcia studia Respawn Entertainment - gry Apex Legends. Mamy dzięki temu garść ciekawostek.

Za pierwsze doniesienia w temacie nowej zawartości odpowiada dataminer ShiinaBR. W plikach Apex Legends udało się odkryć odniesienia dotyczące nowych trybów zabawy. Jeśli mielibyśmy kierować się nazwami, to jeden z nowych trybów będzie przeznaczony dla pojedynczego gracza, drugi zaś jest dedykowany współpracy dwóch osób.

Oba znaleziska opublikowane zostały na Twitterze i z oczywistych względów nie mamy żadnego potwierdzenia ze strony deweloperów, tudzież wydawcy. Oznacza to zatem, że musimy czekać na jakiekolwiek konkrety, a gdy tylko takowe się pojawią, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Na koniec nadmienię jeszcze, że to nie jedyne znaleziska dataminerów. Wcześniej w plikach gry udało się dostrzec nawiązania do trybu rankingowego, na który wciąż czekają gracze spędzający wolne chwile przed Fortnite. Niestety także i w tym przypadku nie mamy jeszcze żadnego potwierdzenia.

Apex Legends to darmowa gra, dostępna obecnie na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

Apex Legends

Premiera: 04 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Apex Legends to gra z gatunku battle royale od twórców Titanfall, studia Respawn Entertainment.Rozgrywka w tytule jest charakterystyczna dla wspomnianego gatunku. Zaczyna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?