Rockstar robi casting do gry Bully 2?

A może chodzi o GTA VI?

@ 11.10.2018, 16:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Rockstar robi casting do gry Bully 2?

Gry studia Rockstar sprzedają się najczęściej wyśmienicie. Z tego względu firma najprawdopodobniej zamierza przygotować kontynuację jednej z bardziej unikatowych produkcji w swoim dorobku, Bully.

Na wstępie warto podkreślić, że doniesienia, którymi dysponujemy nie zostały potwierdzone. Jeśli chodzi o Bully 2, mamy więc do czynienia z najzwyklejszymi spekulacjami. Może ono zadebiutować na rynku niebawem albo w ogóle nie trafić do sprzedaży.

Przechodząc do sedna, Rockstar zorganizował casting (za Rockstar Intel), którego zadaniem było obsadzenie ról w najnowszej grze studia. Co ciekawe, chodziło o aktorów mających wcielić się w profesorów występujących w niezapowiedzianej do tej pory produkcji, którą scharakteryzowano poniższymi słowami.

"Lekka przemoc oraz bluźnierstwa będą wykorzystywane w scenach z młodymi aktorami. Projekt jest thrillerem/dramatem, a wszystkie sceny z młodymi aktorami będą przygotowane z zachowaniem ostrożności".

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Póki co nie zostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Pierwsza część serii Bully zadebiutowała w 2006 roku. Najwyższa pora, abyśmy dostali kolejną.

PS. A może chodzi o GTA VI, w którym wcielamy się w profesora, który postanawia produkować drugi?


Sprawdź także:
Bully

Bully

Premiera: 27 października 2006
PS2, XBOX

Bully zabiera nas do specjalnej szkoły o nazwie Bullworth Academy. W placówce tej uczą się dzieci najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi, oraz młodociani przestępcy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   12:18, 12.10.2018
Na kontynuację Bully'ego czekam od kiedy zagrałem po raz pierwszy, wiele lat temu. To chyba jedna z mniej popularnych produkcji Rockstara, a nie mniej warta ogrania.
0 kudosmrPack   @   07:19, 13.10.2018
Plotki o Bully 2 pojawiają się co jakiś czas i fajnie by było gdyby rzeczywiście okazało się, że gra jednak powstaje. "Jedynkę" na PS2 wspominam bardzo miło, więc w kolejną odsłonę chętnie bym zagrał.