Zapowiedziano Dead or Alive 6 na PC, PS4 oraz Xboksa One

Jedną z cech charakterystycznych projektu ma być realistyczna oprawa wizualna.

@ 08.06.2018, 20:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano Dead or Alive 6 na PC, PS4 oraz Xboksa One

Firma Koei Tecmo zapowiedziała właśnie kolejną odsłonę niezwykle popularnego cyklu bijatyk, Dead or Alive 6. Przedsięwzięcie zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Z informacji prasowej dowiadujemy się, że Dead or Alive 6 korzysta z całkiem nowego silnika graficznego, zapewniającego projektowi niezwykłą oprawę wizualną. Najwięcej zmian dostrzec mamy w bardziej realistycznie prezentujących się facjatach oraz efektach specjalnych. Dla przykładu, pot na twarzach wojowników nigdy nie prezentował się lepiej - rzekomo.

Jeśli chodzi o ogólne założenia gry, nie uległy one zmianie. Nadal mamy do czynienia z interaktywnymi arenami oraz wieloma znanymi fanom postaciami. Są wśród nich między innymi Kasumi, Hayate, Hayabusa, Helena, Jann Lee oraz Zack. Lista nie jest oczywiście kompletna, ale wiemy, że wymienieni fajterzy na pewno powrócą.

Dead or Alive 6 wprowadza do zabawy nowe kombosy, a także systemy zwane Fatal Rush oraz Break Gauge. Chodzi o to, aby ciosy specjalne było łatwo wykonać amatorom, ale jednocześnie, aby osoby bardziej zaawansowane nadal mogły liczyć na wyzwanie.

Więcej na temat Dead or Alive 6 dowiemy się w trakcie targów E3. Póki co rzućcie okiem na zwiastun projektu oraz jego pierwsze screeny. Premiera na początku 2019 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   13:03, 09.06.2018
Super. Czekam z niecierpliwością.