Dead or Alive 5 (PS3) - okladka

Dead or Alive 5 (PS3)

Premiera:
25 września 2012
Premiera PL:
28 września 2012
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (3)

Opis Dead or Alive 5 (PS3)
[R]ay @ 01:51 19.08.2009

Śr. długość gry: 7h 47min

+ czaswięcej

Kolejna część niezwykle popularnych mordobić powraca. Piękne, skąpo ubrane zawodniczki i twardzi wojownicy znów będą toczyć walki na różnych arenach.

W Dead or Alive 5 w stosunku do poprzedniczki poprawiona została animacja postaci, ilość wielokątów z których zbudowane są modele jak również sam system walki. Każdy ruch prowadzonego przez gracza fajtera jest bardziej naturalny i zabójczy, a w rezultacie pojedynki są efektowniejsze.

Zmieniono, a raczej pogłębiono także image poszczególnych postaci - wszystko to dzięki nowemu producentowi, Hitoshiemu Hasegawie, który zdecydował się pójść do przodu i postawić na garść nowych rozwiązań, zamiast ciągle eksploatować te same.

Jedną z najważniejszych innowacji w Dead or Alive 5 jest interaktywne otoczenie. Areny nie są jedynie miejscem, na którym odbywają się pojedynki. Teraz otoczenie możemy wykorzystać do własnych celów, uderzając oponenta w pobliskie przedmioty, zrzucając mu coś na głowę, lub posyłając go w stronę niebezpiecznych elementów wystroju.

Dead or Alive 5 działa na zmodyfikowanym silniki graficznym poprzednika, a w rezultacie oprawa wizualna jest jeszcze bardziej dopracowana i przejrzysta.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczneZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Dead or Alive 5 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslajza100   @   20:23, 10.06.2012
Moim zdaniem lepsza i prostsza niz TEKKEN
Dobra grafika fajne laski Uśmiech
0 kudoslajza100   @   10:31, 04.10.2012
Po wielu opiniach , stwierdzam ze DOA 5 i TTT2 wieje sandałem
Doa 5 to po prostu poprawiona doa4 plus 4 postaci z VF , Tecmo idzie na łatwiznę
Zły
0 kudosmareczek_89   @   05:02, 09.03.2013
Osobiście to się rozczarowałem tą grą, liczyłem na coś więcej. Może jednym plusem są jakieś tam lepsze efekty podczas gry, ale nic więcej. Sterowanie mało intuicyjne (kto wymyślił blok na kwadracie?), myślę że wrzucenie postaci z innych gier i położenie nacisku żeby zawodniczki kipiały seksem to za mało na dobrą grę.
0 kudosPietek=)   @   20:14, 22.03.2013
Nie miałem okazji zagrać we wcześniejsze części więc odniosę się do tego czego mogłem "posmakować". Ogólnie jest całkiem ok. Graficznie ładnie i nie chodzi tu jedynie o wielkie biusty czy ładne buźki a również o lokacje, które są dość niezłe. Sterowanie nie sprawia mi żadnych problemów jedynie poziom trudności, który jest dość wymagający. Tryb fabularny przechodzę na siłę i jedynie dodam że jest momentami nieco absurdalny.

Cytat: mareczek_89
(...) Sterowanie mało intuicyjne (kto wymyślił blok na kwadracie?),


Wystarczy zmienić sterowanie na własne i po kłopocie. Puszcza oko