Powraca temat filmu opartego na serii Gears of War

Jeśli podobają Wam się przygody Fenixów, to być może niebawem będziecie mogli obejrzeć ich filmową adaptację.

@ 06.10.2016, 15:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Powraca temat filmu opartego na serii Gears of War

Film nawiązujący do serii Gears of War już kilkakrotnie powracał na usta branży. Do tej pory nigdy nie udało mu się jednak wyjść poza sferę planów. Tym razem może być inaczej. Jak wynika z zapowiedzi, jaką usłyszeliśmy podczas transmisji zorganizowanej dla Gears of War 4, obraz wreszcie powstaje.

Pierwsze informacje na temat filmu Gears of War docierają do nas od portalu Variety. Z artykułu zamieszczonego na jego łamach wynika, że przy obrazie dłubać będzie Scott Stuber (producent Ted oraz Królestwo) oraz Dylan Clark (producent Geneza planety małp). Połączą oni siły ze studiem Universal.

Jeśli chodzi o same założenia projektu, jest spora szansa na to, że nie będzie on bezpośrednio związany z wątkiem fabularnym z gier. Temat ten przybliżył producent Gears of War 4, Rod Fergusson.

"Niektóre filmy na podstawie gier nie odniosły sukcesu bo oni próbowali przygotować film dla graczy. Jeśli masz taką świetną markę, z głębokim tłem oraz wspaniałym uniwersum, możesz przygotować wiele interesujących opowieści, ale jeśli za cel obierzesz sobie graczy, to nie będzie to udane przedsięwzięcie", powiedział Fergusson.

Czy tym razem coś z tego będzie? Przekonamy się w przyszłości. Na razie nie ma żadnych detali dotyczących obsady, a tym bardziej daty premiery. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym poinformować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   16:20, 06.10.2016
Będzie z tego kolejne badziewie na podstawie gry komputerowej.
0 kudosMicMus123456789   @   17:58, 06.10.2016
Wystarczyłoby żeby film miał choć w połowie tak dobrą fabułę jak prezentuje w każdej części seria to już będzie jakiś sukces.