Grand Theft Auto Online - dodatek Cunning Stunts wyjdzie 12 lipca

Grand Theft Auto Online żyje i wciąż otrzymuje kolejne aktualizacje - na 12 lipca zapowiedziano implementację Cunning Stunts, czyli aut i przeszkód do wykonywania akrobacji w stylu Trackamanii!

@ 07.07.2016, 20:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Grand Theft Auto Online - dodatek Cunning Stunts wyjdzie 12 lipca

Fani Grand Theft Auto Online żyją jak pączki w maśle. Mimo iż od premiery osobnego trybu wieloosobowego do Grand Theft Auto V minęły blisko 3 lata, a konsole zeszłej generacji, które de facto stanowiło trzon rozgrywki przed 2014 rokiem (kiedy GTA V zadebiutowało na Xboksie One i PlayStation 4), dzisiaj są już niewspierane przez deweloperów, to do GTA Online nadal wydawane są coraz to lepsze dodatki.

Tym razem studio Rockstar wzięło na cel coś niezobowiązującego - akrobacje samochodowe oraz motocyklowe. 12 lipca zadebiutuje rozszerzenie Cunning Stunts! DLC zaoferuje nowe pojazdy - zarówno te na czterech kółkach jak i na dwóch - Stunt Races, czyli nowy typ wyścigów, a przede wszystkim dodatek zamieni Los Santos w jedną wielką wyścigową piaskownicę. Pojawią się kolejne wariacje przeszkód terenowych, ramp oraz tuneli do specjalnych przejazdów. Wszystko po to, by jeszcze bardziej podkręcić - i tak już rozwinięty - moduł skupiający się wokół fanów szalonych rajdów przez wąskie uliczki miejskiej aglomeracji.

Do sieci trafił zwiastun rozszerzenia, a także kilka promocyjnych screenshotów. Grand Theft Auto Online - Cunning Stunts zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online

Premiera: 01 października 2013
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

Grand Theft Auto Online to sieciowy tryb rozgrywki w Grand Theft Auto V, w którym tworzymy swoją postać, a następnie wyruszamy na ulice Los Santos i Hrabstwa Blaine, by w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   07:03, 08.07.2016
W GTA Online ilość zawartości jest już tak wielka, że nowy gracz naprawdę może czuć się zagubiony.

Sam moduł wyścigowy mógłby robić za osobna grę, gdyby się dodało jeszcze mini karierę dla pojedynczego gracza.