GTA Online otrzymało aktualizację Los Santos Summer Special

Los Santos Summer Special to moc atrakcji do trybu wieloosobowego Grand Theft Auto V.

@ 11.08.2020, 21:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

GTA Online otrzymało aktualizację Los Santos Summer Special

W sieci, a dokładniej na Twitterze, pojawiły się informacje o najnowszym rozszerzeniu Los Santos Summer Special do gry Gran Theft Auto V i jej wieloosobowego trybu GTA Online.

Grand Theft Auto Online otrzymuje szeroki wachlarz nowych treści na sezon letni. Letnie wydarzenie specjalne w Los Santos przynosi graczom mnóstwo nowych zabawek do kupienia. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na nowe samochody, misje w trybie współpracy czy sprawdzone wyścigi Open Wheel, ta aktualizacja powinna dać Ci wiele nowych aktywności do zrobienia.

Paczka dodatków nazwana Los Santos Summer Special wprowadza zupełnie nowe pojazdy do rozgrywki. Witryna Rockstar prezentuje kilka wysokiej klasy samochodów sportowych, a także pojazd wyścigowy w stylu F1 i stylowy klasyk. Jest 11 nowych maszyn, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto sklepy z modami mają kilka nowych sposobów na wyposażenie ulubionych aut.

Jeśli posiadasz super jacht, będziesz mieć również dostęp do sześciu nowych misji w trybie współpracy. Rób to szybko, ponieważ odblokujesz dodatkowe nagrody za ukończenie ich tylko w pierwszym tygodniu. Zespół GTA Online dodaje także dziewięć nowych wyścigów Open Wheel i kreator wyścigów Open Wheel.

Aktualizacja dodaje także nowe bitwy biznesowe, mini-gierki, przedmioty kolekcjonerskie i wiele więcej. Prawdę mówiąc, jeśli jesteś fanem GTA Online najnowsze rozszerzenie pochłonie Cię na całego, ponieważ Rockstar, podsumowując to wszystko, naprawdę wprowadził wiele nowości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?