Grand Theft Auto Online (Xbox One) - okladka

Grand Theft Auto Online (Xbox One)

Premiera:
18 listopada 2014
Premiera PL:
18 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Grand Theft Auto Online (Xbox One)
Lucas-AT @ 11:10 10.06.2014
Łukasz "Lucas-AT" Matłoka
To ja

Śr. długość gry: 227h 17min

+ czaswięcej

Grand Theft Auto Online to sieciowy tryb rozgrywki w Grand Theft Auto V, w którym tworzymy swoją postać, a następnie wyruszamy na ulice Los Santos i Hrabstwa Blaine, by wraz z innymi graczami wykonać setki zadań i wziąć udział w różnorakich misjach pobocznych.

Gracz swobodnie eksploruje teren, kupuje ciuchy, pojazdy, broń, a nawet swój apartament, w którym organizuje spotkania. Na mapie zaznaczono specjalne miejsca, w których może zarówno dołączyć do klasycznych walk sieciowych, takich jak Deathmatch, Team Deathmatch, Horda i wyścigi (samochodowe, motorowe, morskie itp.), jak i do wspólnych skoków spadochronowych, gry w tenisa, golfa bądź siłowania się na rękę.

Grand Theft Auto Online oferuje również szereg specjalnych misji drużynowych, w których kradniemy samochody, walczymy o paczkę z cennym towarem, a także napadamy na sklepy i bank. Za wykonanie poszczególnych zleceń otrzymujemy pieniądze oraz punkty reputacji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?