Capcom jest przekonany, że Resident Evil 2 Remake będzie świetną grą

Hideki Kamiya jest przekonany, że jego remake kultowego Resident Evil 2 będzie świetny.

@ 22.06.2016, 16:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Zapowiedź Resident Evil 2 Remake rozpaliła wyobraźnię wielu graczy, głównie tych, którzy wychowali się na PlayStation i tej - niegdyś znakomitej - serii horrorów. Capcom od dawana mówiło o powrocie do "dwójki" i wreszcie potwierdzono oficjalnie jej produkcję. Co istotne, żółto-niebiescy mają wiele do pokazania.

''Z perspektywy twórcy, to naprawdę wielki zaszczyt wiedzieć, że stworzyło się coś, co nadal w jakiś sposób rezonuje z odbiorcami, że ludzie nadal chcą w to grać i Capcom inwestuje czas i energię, aby to odtworzyć. Mówię to zupełnie bez związku z faktem, że remakiem zajmuje się mój przyjaciel. Patrząc na aktualne poczynania Capcomu jestem pewien, że ich robota zwali wszystkich z nóg'', powiedział Hideki Kamiya, twórca oryginału.

Pozostaje ufać słowom twórcy oryginału i czekać na jakiekolwiek nowe informacje w sprawie. Jeden z najgorętszych projektów ostatnich lat nie otrzymał do tej pory ani jednego screena, grafiki koncepcyjnej czy logotypu. Capcom trzyma go w tajemnicy od miesięcy. Może jednak niedługo sprawy zaczną się klarować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   17:06, 22.06.2016
Wystarczy, żeby dwójka była odtworzona tak jak jedynka i zero, a myślę, że fani byliby usatysfakcjonowani Puszcza oko
0 kudosMicMus123456789   @   18:46, 22.06.2016
Szczere, trudno żeby Remake RE2 nie był świetną grę :/ Wystarczy poprawić graficznie to co znamy i jest cacy Dumny