Pro Evolution Soccer 2016 – DLC z Euro 2016 już w kwietniu?

Na oficjalnej stronie Winning Eleven, czyli japońskiego wydania Pro Evolution Soccer pojawiła się informacja mówiąca o dacie debiutu długo oczekiwanego DLC, zawierającego licencjonowane rozgrywki Euro 2016, które tego lata zostanie rozegrane we Francji.

@ 19.02.2016, 19:29
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Pro Evolution Soccer 2016 – DLC z Euro 2016  już w kwietniu?

Konami, mimo iż nie posiada bogatej bazy licencji na większość ważnych, światowych lig piłki nożnej, stara się nadrabiać braki na innej płaszczyźnie. Po wielu latach starań Japończyków seria Pro Evolution Soccer może się aktualnie pochwalić licencją na największe rozgrywki pucharowe na świecie, na czele z europejską Ligą Mistrzów

W ubiegłym roku udało się pozyskać kolejną, która wniesie do gry klimat piłkarskiego święta, jakie będzie trwało na przełomie czerwca i lipca we Francji. Mowa o Euro 2016, w którym po świetnych rozgrywkach eliminacyjnych wystąpi również nasza narodowa reprezentacja kopaczy. Według japońskiej wersji strony poświęconej serii PES, dodatek dodający Euro 2016 do najnowszego PES'a zadebiutuje 21 kwietnia. Ponadto, wraz z nim do gry zawita Data Pack 3.

Jeśli chodzi o pojawienie się w pełni licencjonowanych drużyn narodowych w ramach dodatku Euro 2016, Konami na ten moment potwierdziło 15 na 24 zespoły. Są to: Albania, Chorwacja, Czechy, Anglia, Francja, Niemcy, Islandia, Włochy, Irlandia Północna, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Turcja, Ukraina oraz Walia.


Sprawdź także:
Pro Evolution Soccer 2016

Pro Evolution Soccer 2016

Premiera: 18 września 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Pro Evolution Soccer 2016 to kolejna odsłona serii gier piłkarskich Pro Evolution Soccer. Za produkcję jak zwykle odpowiadają deweloperzy z Konami. W odróżnieniu od wc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?