Pro Evolution Soccer 2016 (PC) - okladka

Pro Evolution Soccer 2016 (PC)

Premiera:
18 września 2015
Premiera PL:
18 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Pro Evolution Soccer 2016 (PC)
B92 @ 10:14 14.06.2015
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pro Evolution Soccer 2016 to kolejna odsłona serii gier piłkarskich Pro Evolution Soccer. Za produkcję jak zwykle odpowiadają deweloperzy z Konami.

W odróżnieniu od wcześniejszej odsłony, do rozgrywki wprowadzono sporą ilość zmian. Produkcja ponownie korzysta z silnika Fox Engine, lecz wzbogacono go o masę nowych animacji i wizualnych detali, jak spływające po zawodnikach krople deszczu, czy wyrywane z ziemi fragmenty murawy, przy zahaczeniu o nie korkiem. Wprowadzono także dynamicznie zmieniającą się pogodę, co jest nowością w serii.

Udoskonalona została również fizyka poruszania się piłki. Gracze otrzymali lepszą kontrolę nad zawodnikiem przy grze 1 na 1, zaawansowany system kolizji i usprawniony silnik odpowiedzialny za fizykę. Poprawiono również zachowanie bramkarzy, obrońców oraz współpracę pomiędzy poszczególnymi formacjami.

Deweloper przemodelował także tryby myClub i Master League oraz zatrudnił nowych komentatorów (Peter Drury i Marco Hagemann). Ponadto przedłużono licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy o kolejne 3 lata.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Pro Evolution Soccer 2016 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   13:33, 20.09.2015
Wersja na PC to nie ten sam PES co na konsolach PS4 i XboxOne. Jest to jedynie port z PS3/Xbox360, który jest biedniejszy w porównaniu do next genowego Pro Evo. Szkoda że gracze PC zostali olani przez KONAMI / podobna zagrywka do EA gdy FIFA PC różniła się od tej na PS3 i X360.

Nie oznacza to że wersja PC jest nie grywalna, wręcz przeciwnie gra się bardzo przyjemnie. Osobiście zakupię wersję na PS4 gdy ta ciut stanieje.