Pro Evolution Soccer 2016 – kolejny Data Pack ukaże się w czerwcu

Konami zapowiedziało zawartość oraz datę udostępnienia kolejnej aktualizacji do najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer.

@ 20.04.2016, 19:31
Łukasz "LuKaS77PL " Konieczny
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Pro Evolution Soccer 2016 – kolejny Data Pack ukaże się w czerwcu

W ubiegłym miesiącu firma Konami wzbogaciła Pro Evolution Soccer 2016 o długo zapowiadany, darmowy dodatek, który przygotowano z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Turniej zostanie rozegrany już w czerwcu na francuskich arenach, natomiast japoński deweloper, planuje w zbliżonym terminie wydać kolejną aktualizację do swojego flagowego symulatora.

Nowy Data Pack będzie skupiał się na nowej zawartości związanej z Euro 2016. Pojawią się licencjonowane turniejowe stroje dla drużyn, takich jak Chorwacja, Anglia, Portugalia, Francja oraz Turcja. Oprócz tego, twórcy pragną zadbać o to, aby każda z 24 reprezentacji występujących w rozgrywkach, otrzymała aktualizację składów. Patch nie pojawi się wcześniej niż przed 1 czerwca, bowiem w tym dniu, upływa termin zgłoszenia oficjalnych składów przez uczestników turnieju, do zarządu federacji UEFA.


Sprawdź także:
Pro Evolution Soccer 2016

Pro Evolution Soccer 2016

Premiera: 18 września 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Pro Evolution Soccer 2016 to kolejna odsłona serii gier piłkarskich Pro Evolution Soccer. Za produkcję jak zwykle odpowiadają deweloperzy z Konami. W odróżnieniu od wc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?