This War of Mine: The Little Ones - zapowiedziano wersję na PlayStation 4 i Xbox One

Wydane pod koniec ubiegłego roku na PC, polskie dzieło This War of Mine zostało ciepło przyjęte przez recenzentów i graczy, w efekcie czego w lipcu bieżącego roku zadebiutowała edycja na tablety.

@ 27.08.2015, 22:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, xbox one

Wydane pod koniec ubiegłego roku na PC, polskie dzieło This War of Mine zostało ciepło przyjęte przez recenzentów i graczy, w efekcie czego w lipcu bieżącego roku zadebiutowała edycja na tablety. W drodze jest także wersja na smartfony, a dziś zapowiedziano This War of Mine: The Little Ones, aplikację zmierzającą na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

The Little Ones oferuje podobną rozgrywkę do pierwowzoru i najprawdopodobniej pod wieloma względami jest jego kopią. Oczywiście nie taką typową, bezczelną, wszak 11 bit studios rozbudowało grę o nową zawartość, jak zaimplementowanie do gry dzieci, nad którymi będziemy musieli sprawować opiekę, w objętym wojną mieście. Oznacza to konieczność rozmowy z pociechami czy konstruowania prostych zabawek, ze znalezionych w trakcie wypraw części. Pozostała rozgrywka to te same czynności, które znamy z oryginalnej wersji - dbanie o stan techniczny siedziby czy zdrowie, a także podstawowe potrzeby jego mieszkańców.

Premiera This War of Mine: The Little Ones zaplanowana została na 29 stycznia 2016 roku. Nie wiadomo czy zawartość ta trafi także na PC.
 

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?