Symulator Kozy na PlayStation z datą premiery i zajawką wirtualnej rzeczywistości

Doskonale znany Wam Symulator Kozy zadebiutuje na stacjonarnych konsolach PlayStation jedenastego sierpnia.

@ 16.07.2015, 09:55
ps3, ps4

Symulator Kozy na PlayStation z datą premiery i zajawką wirtualnej rzeczywistości

Doskonale znany Wam Symulator Kozy zadebiutuje na stacjonarnych konsolach PlayStation jedenastego sierpnia. Co ciekawe, wspominana wersja gry będzie zawierała coś na wzór wirtualnej rzeczywistości... i to bez konieczności zakupu specjalnych okularów.
Konsolowa edycja tytułu wspiera lokalną kooperację - na PlayStation 3 pobawimy się w dwie osoby, natomiast posiadacze PlayStation 4 do wspólnego hasania w skórze czworonoga będą mogli zaprosić - nomen omen - do czterech kumpli. Przy okazji premiery tytułu na urządzenia Sony, twórcy postanowili wypuścić zaimplementowany do gry tryb GoatVR, o którym co nieco przeczytacie poniżej:

"Nad GoatVR pracowaliśmy od dłuższego czasu i z radością informujemy, że zadebiutuje w wydaniach Symulatora Kozy na konsole PlayStation. GoatVR jest autentyczną symulacją pełni doświadczeń GoatVR, która nie wymaga żadnych gogli czy kasku. Mimo że nie jest on jeszcze gotowy postanowiliśmy wyprzedzić oczekiwania tłumu i wypuścić go na wolność" - poinformowali producenci gry, studio Coffee Stain Studios.

Jeżeli dobrze rozumuję, deweloperzy ciągle tworzą grę z możliwością odpalenia jej w wirtualnej rzeczywistości z koniecznością posiadania odpowiedniego sprzętu, ale jak na razie postanowiono opublikować zajawkę GoatVR, w której gracze nie wykorzystają gogli. Brzmi iście intrygująco.

Sprawdź także:
Goat Simulator

Goat Simulator

Premiera: 01 kwietnia 2014
PC, XBOX ONE, MOB, XBOX 360, PS3, PS4

Goat Simulator to niecodzienny projekt autorstwa studia Coffee Stain, znanego z serii Sanctum, w którym wcielamy się w... kozę. Tytuł gry jest bardzo mylący, ponieważ tak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?