Symulator Kozy otrzyma pudełkowe wydanie w Europie

Fizyczna kopia ograniczona zostanie do wersji dla Xboksa One.

@ 11.02.2016, 11:51
xbox one

Symulator Kozy otrzyma pudełkowe wydanie w Europie

Symulator Kozy nie przestaje zaskakiwać, choć najnowszy kozi komunikat nie powinien wprawić nikogo w osłupienie. Po wielu kuriozalnych dodatkach i udoskonaleniach, gra otrzyma pudełkowe wydanie w Europie. Fizyczna kopia produktu będzie do zdobycia od czwartego marca bieżącego roku, jednak jedynie w wersji na Xboksa One.

Pudełkowa edycja zawiera podstawkę, opatrzoną wszystkimi dotychczasowymi aktualizacjami, a także dwa dodatki, mianowicie GoatZ oraz MMO. W lipcu ubiegłego roku Symulator Kozy trafił na półki sklepowe w Ameryce Północnej. Na Starym Kontynencie zgarniecie go za równowartość dwudziestu euro, czyli mniej więcej dziewięćdziesiąt polskich złotych. Grę najlepiej określić mianem hybrydy absurdalnego pomysłu z niemniej absurdalną rozgrywką. W skrócie, wcielamy się w kozę i siejemy demolkę.


Sprawdź także:
Goat Simulator

Goat Simulator

Premiera: 01 kwietnia 2014
PC, XBOX ONE, MOB, XBOX 360, PS3, PS4

Goat Simulator to niecodzienny projekt autorstwa studia Coffee Stain, znanego z serii Sanctum, w którym wcielamy się w... kozę. Tytuł gry jest bardzo mylący, ponieważ tak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?