Zwiastun i PC-towa premiera kosmicznego rozszerzenia do Goat Simulator

Jeśli myśleliście, że Goat Simulator był beznadziejnie głupi już w podstawowej wersji, to przygotujcie się na kolejną eskalację poziomów idiotyzmu.

@ 27.05.2016, 10:42
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Zwiastun i PC-towa premiera kosmicznego rozszerzenia do Goat Simulator

Studio Coffee Stain ogłosiło dziś plan wydania kolejnego absurdalnego DLC do swego nie mniej absurdalnego szlagieru, w postaci popularnego Goat Simulatora. Zapowiedziane dziś Waste of Space pozwoli nam wysłać naszego rogatego awatara w kosmos, co świetnie demonstruje przygotowany z okazji dzisiejszego ogłoszenia zwiastun filmowy.

Sami twórcy opisują swoje najnowsze dzieło w tradycyjnym dla siebie, niezwykle profesjonalnym stylu, co pozwoliłem sobie przetłumaczyć w następujący sposób: "Dzięki Goat Simulator - Waste of Space, możesz odwiedzić kosmos już DZIŚ, zamiast czekać na tę inną kosmiczną grę za którą już zapłaciłeś. Wykorzystaj crowdfunding by stworzyć kosmiczną kolonię i sprawić, że inni za wszystko zapłacą i odwalą całą pracę; oraz naucz się być prawdziwym dowódcą na mostku, jak ten koleś Spock z marsa, czy coś. Dodatkowo będziesz mógł romansować z członkami swojej drużyny, ponieważ nie możesz być kapitanem nie będąc przy tym kosmicznym oblechem".

Podobnie jak w wypadku poprzednich pakietów DLC (wyśmiewających m.in. wyświechtane Payday oraz DayZ), po Waste of Space możemy spodziewać się niewyszukanej satyry oraz masy głupkowatych odniesień do różnorakich postaci i wydarzeń, z jakiegoś powodu wliczając w to Arnolda Schwarzennegera (Total Recall?). Tak czy siak, do charakteru zabawy świetnie przygotowuje wspomniany wcześniej trailer. Dodatek jest już dostępny na Steamie, podczas gdy użytkownicy konsol będą musieli chwilowo wstrzymać swoje kosmiczne rumaki.


Sprawdź także:
Goat Simulator

Goat Simulator

Premiera: 01 kwietnia 2014
PC, XBOX ONE, MOB, XBOX 360, PS3, PS4

Goat Simulator to niecodzienny projekt autorstwa studia Coffee Stain, znanego z serii Sanctum, w którym wcielamy się w... kozę. Tytuł gry jest bardzo mylący, ponieważ tak...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?