Spelunky - pobito światowy rekord. Pibonacci przeszedł grę w niecałe 2 minuty

Spelunky to w moim osobistym rankingu jedna z najlepszych gier w historii, ale nie o tym będzie ten news.

@ 15.07.2014, 13:38
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, xbox 360, psv, ps4

Spelunky - pobito światowy rekord. Pibonacci przeszedł grę w niecałe 2 minuty

Spelunky to w moim osobistym rankingu jedna z najlepszych gier w historii, ale nie o tym będzie ten news. Okazało się bowiem, że niejaki Pibonacci ustanowił nowy rekord świata, przechodząc tytuł studia Mossmouth w niecałe dwie minuty, a dokładniej w 1:55:353.

Ten, kto grał kiedykolwiek w tę platformówkę doskonale zdaje sobie sprawę, że gość dokonał czegoś niesamowitego, wszak samo ukończenie Spelunky stanowi duży wyczyn, a co dopiero zrobienie tego w tak krótkim czasie. Osobiście przegrałem około 100 godzin i nie znajduje się nawet na orbicie umiejętności Pibonacciego. Zdecydowanie gość ma skilla z kosmosu.

Osoby całkowicie nieznające tej produkcji odsyłam do naszej recenzji, chociaż i ona nie oddaje w pełni tego, czym tak naprawdę jest Spelunky - tej gry trzeba spróbować samemu, by zrozumieć o co chodzi.


Sprawdź także:
Spelunky

Spelunky

Premiera: 21 grudnia 2008
PC, XBOX 360, PS3, PSV

Spelunky to produkcja stworzona przez Dereka Yu. Oryginalna wersja powstawała na komputery klasy osobistej, zaś w przypadku konsoli Xbox 360 to remake oldschoolowego prod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?