News niezależny #19 - Space Pirates and Zombies 2 zapowiedziane, milion sprzedanych egzemplarzy Rust i inne

W ostatnich dniach działo się naprawdę wiele w temacie gier niezależnych. Zapowiedziano m.

@ 12.02.2014, 13:57
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc

News niezależny #19 - Space Pirates and Zombies 2 zapowiedziane, milion sprzedanych egzemplarzy Rust i inne

W ostatnich dniach działo się naprawdę wiele w temacie gier niezależnych. Zapowiedziano m.in. kontynuację Space Pirates and Zombies i pochwalono się wynikami sprzedaży dwóch produkcji - Rust i Gone Home. Zwłaszcza ta druga odniosła ogromny sukces, trafiając do ponad miliona osób.

Zapowiedziano Space Pirates and Zombies 2Studio MinMax Games zapowiedziało kontynuację popularnej gry Space Pirates and Zombies. Tytuł będzie twórczym rozwinięciem rozwiązań znanych z "jedynki", oferując szereg nowych opcji, o których przeczytacie na oficjalnej stronie gry. Poniżej natomiast znajdziecie pierwszy zwiastun "dwójki".Gone Home - sprzedano 250 tys. egzemplarzy gryGone Home, produkcja stworzona przez studio The Fullbright Company, trafiła do ponad 250 tys. osób. Tytuł został więc bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a to zapewne nie koniec jego żywota. Gratulujemy!

Rust ma już milion graczyJeszcze lepiej radzi sobie Rust od twórców popularnej produkcji Garry's Mod. Jak poinformowano na Twitterze, survivalowy projekt znalazł już ponad milion nabywców, a warto zauważyć, że nie jest to jeszcze ukończona produkcja, lecz tytuł dostępny w ramach Steam Early Access. To się dopiero nazywa sukces!

Spelunky zaktualizowane na SteamieStudio Mossmouth, twórcy gry Spelunky, zaktualizowało swoją produkcję, w wersji na komputery PC. Patch oznaczony numerem 1.4 wprowadza m.in. zmieniony HUD. Zapis wszystkich zmian znajdziecie w tym miejscu.

The Incredible Adventures of Van Helsing II - podroż po BorgoviiTwórcy gry The Incredible Adventures of Van Helsing II opublikowali nowy zwiastun, w którym przedstawiają Borgovię - krainę znaną z "jedynki" i miejsce akcji "dwójki". Tytuł powstaje z myślą o komputerach PC, jednak nie wiemy kiedy ukaże się na rynku.Avadon 2: The Corruption ukaże się w App Store 28 lutegoKlasyczna, turowa gra cRPG Avadon 2: The Corruption ukaże się 28 lutego w App Store - poinformowało studio Spiderweb Software. Tytuł pierwotnie pojawił się na komputerach PC w zeszłym roku i w końcu, po kilku miesiącach oczekiwania, zostanie udostępniony posiadaczom urządzeń mobilnych.

Sprawdź także:
Spelunky

Spelunky

Premiera: 21 grudnia 2008
PC, XBOX 360, PS3, PSV

Spelunky to produkcja stworzona przez Dereka Yu. Oryginalna wersja powstawała na komputery klasy osobistej, zaś w przypadku konsoli Xbox 360 to remake oldschoolowego prod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?