Spelunky oraz Spelunky 2 z datą premiery na Nintendo Switch

Dwie świetle platformówki już wkrótce trafią na Nintendo Switch. Twórcy serii Spelunky podali konkretną datę premiery swoich gier na konsolce od Japończyków. Zagramy już za niecałe 2 tygodnie!

@ 14.08.2021, 19:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Spelunky oraz Spelunky 2 z datą premiery na Nintendo Switch

Już za niespełna dwa tygodnie Spelunky oraz Spelunky 2 zawitają na Switchu - datę premiery wyznaczono na 26 sierpnia. Gry będą dostępne w dystrybucji cyfrowej, poprzez eShop.

Kto w Spelunky nie grał, ten lepszej okazji mieć nie będzie. Platformowa formuła obydwu gier bez wątpienia fantastycznie zaprezentuje się na Switchu. A kto grał, ten wie, że to jedne z najciekawszych gier niezależnych, jakie kiedykolwiek wydano.

W Spelunky oraz Spelunky 2 przemierzamy losowo generowane podziemia, wcielając się w grotołaza poszukującego skarbów. Celem zabawy jest odkrycie jak największej ilości błyskotek, w czym pomogą nam dostępna w grze lina czy bomby, pozwalające dotrzeć do zablokowanych przez skały etapów. Żeby nie było zbyt prosto, w trakcie naszej eksploracji będziemy musieli zmierzyć się z licznymi pułapkami oraz przeciwnikami. 

Spelunky wyceniono na 9.99$ (około 39 zł), zaś Spelunky 2 to wydatek na poziomie 19.99$ (niecałe 80 zł). Poniżej nowy trailer, poświęcony wersji na Switcha.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?