Ryse: Son of Rome - premierowa zajawka próbuje nas przekonać, że warto kupić Xbox One

Microsoft opublikował świetny premierowy zwiastun Ryse: Son of Rome. Wideo zlepione zostało z fragmentów gry na tyle cwanie, że w całości prezentuje się zdecydowanie okazale.

@ 19.11.2013, 19:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
xbox one

Ryse: Son of Rome - premierowa zajawka próbuje nas przekonać, że warto kupić Xbox One

Microsoft opublikował świetny premierowy zwiastun Ryse: Son of Rome. Wideo zlepione zostało z fragmentów gry na tyle cwanie, że w całości prezentuje się zdecydowanie okazale. W tle zaś przygrywa, może trochę nadmiernie eksploatowany, ale wciąż wpadający w ucho, kawałek od Two Steps from Hell. Czy jest to zajawka, która przekonała mnie do zakupu Xbox One? Niekoniecznie, ale gdybym już nowego Xboksa posiadał, to na pewno Ryse wylądowałoby w jego czytniku.

Ryse: Son of Rome zadebiutuje jedynie na next-genie Microsoftu. Tytuł na sklepowe półki trafi w tym samym dniu co konsola, czyli 22 listopada. U nas, rzecz jasna, premiera odbędzie się później, w bliżej nieokreślonym dniu przyszłego roku.


Sprawdź także:
Ryse: Son of Rome

Ryse: Son of Rome

Premiera: 22 listopada 2013
XBOX ONE, PC

Ryse: Son of Rome to dynamiczna i krwawa gra akcji, której akcja rozgrywa się w czasach Imperium Rzymskiego. Produkcja kierowana jest tylko do posiadaczy stacjonarnej kon...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosUxon   @   20:35, 19.11.2013
Co tu dużo gadać, artystyczne i technologiczne dzieło sztuki. Szczególnie mimika twarzy przy dialogach i wyrażaniu emocji powala. Jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem. Za jakiś czas do nagrania pełnometrażowego, kinowego filmu pewnie nie będzie potrzeba żywych aktorów.
0 kudosFox46   @   21:02, 19.11.2013
Zwiastun bardzo dobry, jednak nie wszystko jest takie piękne jak pokazują..... Bowiem Ryse jest to piękna róża z fajnymi kolcami.
0 kudosKreTsky   @   00:33, 20.11.2013
Gra wyglada ladnie, a co za problem zrobic ladna zajawke w dzisiejszych czasach. Ale nie sadze, zeby to byl hit na miare Gearsow, a to taka sobie, ladna gierka.
0 kudosMicMus123456789   @   11:34, 20.11.2013
Trailer rewelka, ale po nim bardziej naszła mnie ochota na jakiś film w tych kilmatach niż na grę.