Games with Gold kwiecień 2017 roku - m.in. Ryse: Son of Rome i Assassin's Creed: Revelations

W ramach oferty Games with Gold, posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują co miesiąc po dwie dodatkowe gry na konsole Xbox One i Xbox 360. Dziś przedstawiono kwietniowy zestaw darmowych produkcji - w ofercie Ryse: Son of Rome, The Walking Dead: Season 2, Darksiders: Wrath of War i Assassin's Creed: Revelation

@ 23.03.2017, 18:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Games with Gold kwiecień 2017 roku - m.in. Ryse: Son of Rome i Assassin's Creed: Revelations

Informacje okazały się prawdziwe i przedstawiony rano zestaw kwietniowego Games with Gold faktycznie trafi do cyfrowej dystrybucji!

Na Twitterze krąży obrazek, z którego dowiedzieć się możemy  jakie gry trafią prawdopodobnie do oferty Games with Gold w przyszłym miesiącu. Doniesienia nie są oczywiście potwierdzone, ale jeśli się sprawdzą, właściciele Xboksów mogą liczyć na całkiem solidny zestaw tytułów.

Jak widać na powyższym obrazku, osoby dysponujące konsolami Xbox One będą w stanie całkiem za darmo pobrać Ryse: Son of Rome oraz The Walking Dead: Season 2. Gracze, którzy spędzają wolne chwile przy Xboksie 360 zgarną natomiast Darksiders: Wrath of War Assassin's Creed: Revelations.

Gry dla Xbox One:

  • Ryse: Son of Rome;
  • The Walking Dead: Season 2;

Gry dla Xbox 360:

  • Darksiders: Wrath of War;
  • Assassin's Creed: Revelations.
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 uruchomimy na XONE!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):