Na Steam ruszyła wiosenna wyprzedaż gier indie!

Choć zakupy na Steam zazwyczaj nie są zbyt opłacalne dla polskiego portfela, to częste wyprzedaże, a szczególnie te okazyjne, potrafią zmienić ten stan rzeczy.

@ 21.03.2013, 22:11
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc


Choć zakupy na Steam zazwyczaj nie są zbyt opłacalne dla polskiego portfela, to częste wyprzedaże, a szczególnie te okazyjne, potrafią zmienić ten stan rzeczy. Właśnie ruszyła akcja Indie Spring Sale, której nazwa dobitnie tłumaczy, że pod tasak poszły indory.

Lista wyprzedawanych tytułów jest długaśna, dlatego nie będę jej wypisywał, tylko odeślę Was na witrynę Steam, gdzie wygodnie przejrzycie sobie całą dostępną ofertę. Trzeba przyznać, że jest tego sporo i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Występują zarówno popularne indory, takie jak Deadlight (w końcu przecenione!), Terraria, The Binding of Isaac czy chociażby Amnesia, a także mniej znane, jak chociażby Proteus czy recenzowane niedawno na naszych łamach Bientot l'ete.

Sporą część z przecenionych gier udało nam się zrecenzować w cyklu Indyk na niedzielę, więc możecie rzucić okiem na teksty przed ewentualnym zakupem. Dajcie znać, czy na coś się skusiliście.Sprawdź także:

The Ship

Premiera: 11 lipca 2006
PC

Witaj na tytułowym statku, na pokładzie którego rozegrasz morderczą grę! Powinieneś był się spodziewać, że w tej „darmowej wycieczce” zawarto jakiś haczyk...W...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosseshs   @   22:14, 21.03.2013
Może na święta coś przecenią fajnego
0 kudosguy_fawkes   @   23:02, 21.03.2013
Steam wie, jak dobić człowieka, gdy nie ma kasy. Deadlight brałbym z miejsca.
To jednak dopiero przedsmak tego, co czeka nas z okazji zbliżających się wielkimi krokami obchodów 10-lecia platformy...
0 kudosKreTsky   @   01:31, 22.03.2013
Ja nie mam sprzetu do grania to nawet nie wchodze ogladac ;]