Będzie PROTOTYPE 2 - to już pewne!

Pierwsza część gry PROTOTYPE była całkiem niezła. Choć nie ulega wątpliwości, że hype wielokrotnie przewyższył ostateczną jakość produktu, otrzymaliśmy całkiem grywalną siekankę, w której robiliśmy użytek nie tylko z broni, lecz również, a może przede wszystkim, z niezwykłych umiejętności głównego bohatera - Alexa Mercera.

@ 05.12.2010, 07:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360

Będzie PROTOTYPE 2 - to już pewne!

Pierwsza część gry PROTOTYPE była całkiem niezła. Choć nie ulega wątpliwości, że hype wielokrotnie przewyższył ostateczną jakość produktu, otrzymaliśmy całkiem grywalną siekankę, w której robiliśmy użytek nie tylko z broni, lecz również, a może przede wszystkim, z niezwykłych umiejętności głównego bohatera - Alexa Mercera. Wszak facet potrafił zmienić każdą część swojego ciała w zabójczą broń, co zresztą często czynił i z radością wyrzynał wirtualnych przeciwników.

PROTOTYPE 2 stanowić będzie kontynuację tej wesołej rzeźni - to już pewne. Teraz pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź i być może garść pierwszych szczegółów. Te powinny wypłynąć już w przyszłym tygodniu, a konkretnie 11 grudnia. Wtedy odbędzie się gala z okazji rozdania nagród VIdeo Game Awards, a podczas imprezy nastąpi pierwsza prezentacja gry. Zresztą nie tylko tej gry. Wszak wieść gminna niesie, iż jest szansa na Mass Effect 3, Uncharted 3, nowego "Residenta" i kilka innych soczystych kąsków. My oczywiście relacjonować będziemy na bieżąco, a póki co, zapraszam do oglądnięcia zamieszczonego poniżej materiału filmowego. Jest to króciutka zajawka, która jednak nie pozostawia żadnych wątpliwości co, do tego, z czym mamy do czynienia. Miłego seansu.Na koniec jeszcze chętnie poczytamy Wasze opinie w temacie. Podobało się Wam PROTOTYPE? Macie ochotę zagrać w kontynuację? Czy może znacznie bardziej przemówił do Was jakiś produkt konkurencji. Infamous dla PlayStation 3?


fotka w newsie pochodzi z pierwszej części PROTOTYPE

Sprawdź także:
PROTOTYPE 2

PROTOTYPE 2

Premiera: 24 lipca 2012
PS3, PC, XBOX 360

PROTOTYPE 2 to kontynuacja wydanej w połowie 2009 roku gry akcji, przedstawiającej losy niejakiego Alexa Mercera. Poddany dziwnym mutacjom mężczyzna wyewoluował, a w rezu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   07:47, 05.12.2010
Uwielbiam pierwsze Prototype, więc i w dwójkę zagram. inFamous jest lepsze pod każdym względem, ale raz - nie mam PS3, tylko X360. Dwa - Prototype ma słabą grafikę, a grają w niego masy ludzi - więc jest świetnym dowodem na to, że grafika nie gra większej roli, jeśli sama gra jest naprawdę na poziomie.

Chociaż w Prototype 2 mogliby już zrobić lepszą grafę. Nie to, żebym mi zależało. Po prostu chcę, by P2 mógł swobodnie stanąć w szranki z inFamous 2.
0 kudosdavid31121   @   08:22, 05.12.2010
W "1" była taka sobie grafika, oby to poprawili!!!
0 kudosMicMus123456789   @   10:51, 05.12.2010
Jedynka była bardzo dobra, grafika dobra była, oczywiście mogła by być lepsza ale jak już chyba wszyscy zauważyli liczyła się grywalność.
A w dwójkę z ogromną radością bym zagrał Uśmiech
0 kudososkarsom   @   12:05, 05.12.2010
Super! Pierwsza część bardzo mi się podobała. Bez obrazy, zawsze robiłem takie cudo: szukałem jakiegoś grubaska, albo jakąś dziewczynę na wysokich szpilkach, zjadałem któregoś z nich, przemieniałem się w niego i biegałem po ścianach Szczęśliwy Była kupa śmiechu!
0 kudosSalen   @   16:37, 05.12.2010
Bardzo ciekawa gra, a nawet nie zależy mi na tym, aby poprawili w niej samą grywalność. A o aspektach graficznych nie muszę mówić, bo wypowiedziały się powyższe osoby ;D

W każdym razie czekam z niecierpliwością.
0 kudosFox46   @   00:31, 06.12.2010
Jakby ktoś nie wiedział Prototype nadrabiał straty po Spider-manie Shadow coś tam
Ten sam silnik graficzny poprawiona optymalizacja gemeplay w 80% ten sam. Miasto praktycznie to samo.
0 kudoszegier   @   12:04, 07.12.2010
Trochę zelektryzował mnie nius o nowym PROTOTYPE, nie liczyłem, że będzie kontynuacja. Uwielbiam Mercera, większa destrukcja otoczenia, może coś w stylu RF:Guirella, lepsza grafika. Wiadomo Biger, Beter and More Bad As.
Dodaj Odpowiedź