Grand Thef Auto VI lub The Elder Scrolls VI na E3 2018?


Materdea @ 22:38 09.06.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Jakie gry na E3 2018 najchętniej zobaczyliby gracze? Jest kilka pewniaków, pokroju Grand Thef Auto VI lub The Elder Scrolls VI, ale co powiedzielibyście na zapowiedź nowego Splinter Cella, albo South Park 3?

E3 2018 już tuż, tuż – mimo że poznaliśmy dość sporo informacji przed samymi konferencjami, nie oznacza to braku niespodzianek na imprezach producentów! Choć chyba każdy z nas liczy na jakąś bombę w stylu Ubisoftu, to z roku na rok trudniej ukryć swoje zamiary przed wygłodniałymi fanami. Jednak zanim konferencje, podyskutujmy chwilę o produkcjach, które na pewno chcielibyśmy zobaczyć na targach w formie grywalnej, a także o tych, których zapowiedzi z pewnością uradowałyby niejedno serce.

Assassin’s Creed: Odyssey

O Odyssey w kontekście następcy egipskiego Origins plotkowało się całkiem sporo. Antyczna Grecja wydawała się jak najbardziej zrozumiałym kierunkiem, jednak – jak ostatnio doszły nas słuchy – jako prequel przygód Bayeka, nie zaś sequel. Mamy poznać historię córki Leonidasa i dowiedzieć się w końcu, jak to było z tym ukrytym ostrzem – jeśli graliście w Origins to zapewne wiecie, że jeden ze znajdowanych skryptów mówił o tym, iż pierwszy raz użył go Darius w starciu z Kserkesem.

Ubi pod naporem kolejnych przecieków nie mogło dłużej ukrywać istnienia gry i wypuściło kilkusekundowy zwiastun mający zapowiedzieć pokazanie większej partii materiału na tegorocznych targach E3. Jednak co to będzie? Wiemy, że gameplay raczej nie będzie różnić się od tego zaprezentowanego w poprzedniczce – jedyną zmianą ma być raczej sceneria, choć mówi się o tym, że sami zdefiniujemy płeć bohatera, a dodatkowo pojawi się opcja romansowania!

Battlefield V

Nowy Battlefield będzie prawdopodobnie rewolucją cyklu! Mimo iż studio DICE, a więc deweloperzy gry, umieściło miejsce akcji Battlefielda V w czasach drugiej wojny światowej, to zaimplementowało do rozgrywki całe multum rozwiązań obecnych we współczesnych (zarówno dosłownie – np. z tego roku – i w przenośni – rozgrywających się w teraźniejszości) dziełach.

Efekt jest taki, że fragment rozgrywki pokazany kilkanaście dni temu wywołał prawdziwą burzę. Obrywa się za przeinaczenia historyczne (postać kobiety na froncie z cudaczną – i co najbardziej zaskakujące, sprawną – protezą), zbyt przesycony efektami specjalnymi gameplay (samoloty latające pięć metrów nad ziemią) czy też właśnie wspomniane elementy gameplayu niepasujące do tej serii.

Mowa tutaj o możliwości tworzenia własnych fortyfikacji – czegoś na wzór arcypopularnego Fortninte’a. Firma Electronic Arts szykuje na EA Play – a więc swojej imprezie nieco pobocznej, choć korzystającej z hype’u, do E3 – więcej szczegółów i materiałów filmowych z BF-a V.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   09:59, 10.06.2018
GTA VI i The Elder Scroll VI to marzenie chciał bym zobaczyć te gry ale pewnie ich nie będzie.
0 kudosTheCerbis   @   11:47, 10.06.2018
Według mnie Sam Fisher zasługuje na jakąś dużą i godną odsłonę.
0 kudosSadzio   @   16:09, 10.06.2018
,,GTA nie może zabraknąć w jakimkolwiek zestawieniu przewidującym pokazywane gry na targach E3. To po prostu punkt obowiązkowy"

Czy kiedykolwiek na jakimś E3 pokazano cokolwiek związanego z GTA? No zastanówcie się zanim zaczniecie wypisywać takie bzdury, bo aż smutno czytać...
0 kudosMaterdea   @   16:23, 10.06.2018
Cytat: Sadzio
Czy kiedykolwiek na jakimś E3 pokazano cokolwiek związanego z GTA? No zastanówcie się zanim zaczniecie wypisywać takie bzdury, bo aż smutno czytać...
Takie komentarze również. "(...) zestawieniu przewidującym pokazywane gry na targach E3(...)".
0 kudosshuwar   @   08:19, 11.06.2018
The Elder Scrolls VI - ależ to brzmi ! Uśmiech
0 kudosdarkslide16   @   20:25, 11.06.2018
Hmm a nic nie ma o nowym Spider-manie a liczę że na targach coś o nim właśnie będzie Uśmiech
0 kudosSadzio   @   16:36, 12.06.2018
Cytat: Materdea
Cytat: Sadzio
Czy kiedykolwiek na jakimś E3 pokazano cokolwiek związanego z GTA? No zastanówcie się zanim zaczniecie wypisywać takie bzdury, bo aż smutno czytać...
Takie komentarze również. "(...) zestawieniu przewidującym pokazywane gry na targach E3(...)".


No też się pytam na jakiej podstawie ktoś PRZEWIDUJE GTA VI na E3, skoro nigdy nie było na E3 żadnych informacji na temat tej serii i każdy wie, że nigdy nie będzie. Problem z czytaniem ze zrozumieniem?
Dodaj Odpowiedź