Natec Beira - niedroga i porządna torba na laptop


bigboy177 @ 15:40 20.11.2023
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Torba to akcesorium, które winien posiadać każdy właściciel laptopa. Jeśli nie macie wygórowanych oczekiwań, Natec Beira powinna się tu sprawdzić bardzo dobrze.

Sporo u nas materiałów o laptopach oraz peryferiach zarówno do nich, jak i komputerów stacjonarnych. Tym razem postanowiliśmy napisać co nieco na temat akcesorium, które jest wręcz koniecznością, jeśli dysponujecie komputerem mobilnym. Chodzi o niedrogą, ale całkiem porządnie wykonaną torbę Natec Beira. Nie będzie to oczywiście test, wszak nie bardzo można się na temat tego typu przedmiotów rozpisywać, ale swoista prezentacja, tudzież polecajka.

Natec Beira to estetycznie wykonana torba, w której zmieścicie bez najmniejszych problemów laptop o rozmiarze ekranu do 15,6”. Z zewnątrz jest ona wykonana z estetycznego, porządnie pozszywanego materiału, a wnętrze zostało wyściełane pianką, która bardzo dobrze amortyzuje ewentualne wstrząsy i chroni laptop przed uszkodzeniem. Pianki jest na tyle dużo, że przypadkowe uderzenia nie powinny wyrządzić szkód, ale nie liczcie na to, że lot przez pół korytarza także skończy się szczęśliwie – nie ma takiej możliwości.

Torbę Natec Beira podzielono w zasadzie na dwie komory. W tej głównej umieścicie oczywiście laptop, a w drugiej jest miejsce na zasilacz, myszkę czy jakieś inne drobnostki. Obie komory są zamykane na dobrej jakości zamek i jest do nich dostęp od zewnątrz. Nie przewidziano tu żadnych komór wewnętrznych, ani dodatkowych kieszeni. Ogólnie torba nadaje się głównie do tego, by przenosić komputer oraz drobne akcesoria do niego, tudzież jakieś materiały biurowe. Na nic innego nie ma w niej miejsca.

Podróżować z Natec Beira możemy na dwa sposoby. W zależności od preferencji, jesteśmy w stanie złapać torbę za uszy w górnej części, a wówczas pełnić będzie rolę swoistego neseserka. Inną opcją jest wykorzystanie regulowanego paska, który montujemy do metalowych uchwytów z jednej i drugiej strony torby. Zatrzaski też są metalowe, a w związku z tym powinny sporo wytrzymać. Pasek oraz uszy wykonano z odpornej na przetarcia tkaniny, a w górnej części paska jest specjalny ochraniacz ramienia, zmniejszający nieco ucisk.

Podsumowując, Natec Beira to bardzo dobra i tania torba, którą dorwać możecie za niespełna pięćdziesiąt złotych. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Stylistyka jest minimalistyczna i choć nie ma w niej szczególnie dużo miejsca, do przenoszenia laptopa 15,6”, ładowarki oraz myszki czy słuchawek (muszą być składane na płasko) na pewno się nada. Towarzyszyła mi ona już w kilku podróżach i ani raz mnie nie zawiodła.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?