Emergency 3: Mission Life (PC)

ObserwujMam (54)Gram (30)Ukończone (8)Kupię (8)

Poradnik do Emergency 3: Mission Life (PC)


Ogidogi @ 01:06 03.07.2006
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

Jednostki:
2x Wóz strażacki z armatką w jednym dwóch strażaków
1x Furgon policyjny z pięcioma policjantami i jednym psychologiem
1x Helikopter policyjny z dwoma policjantami w kamizelkach kuloodpornych
1x Wóz do ucieczki
2x Karetka z pełną ekipą

Akcja:
Po pierwsze pięciu policjantów rozstaw z kolczatkami na najważniejszych drogach wylotowych z miasta. Jeżeli snajperzy ranią kolejne osoby, dosyłaj karetki, lecz je i zabieraj do szpitala. Jedną karetką zajmij się kobietą przed bankiem, odwieź ją możliwie szybko jak się da. Wozy strażackie, karetkę oraz wóz do ucieczki postaw dzielnice od banku, a helikopter utrzymaj w powietrzu nad jeziorkiem obok banku. Kiedy terroryści wejdą do banku, podeślij szybko psychologa, aby ten dowiedział się jakie są żądania zamachowców. Wsadź psychologa do auta i odjedź do sąsiedniej dzielnicy. Teraz będzie szybka akcja, podeślij auto do ucieczki, a gdy tylko terroryści wyjdą z banku, wyląduj helikopterem w pobliżu auta i aresztuj ich policjantami (Uważaj żeby Cię nie zranili).Od razu weź resztę jednostek, wozami gaś budynek od lewej strony. Jednym strażakiem weź gaśnice i wejdź do budynku, drugim wejdź i przenieś kawałek ranną kobietę. Szybko zacznij ją leczyć, ponieważ jej stan jest krytyczny. Strażakiem gaś pożar, natomiast drugim wyprowadzaj ludzi z banku. Kiedy kobieta będzie stabilna, wsadź ją do karetki i zawieź do szpitala. Wsadź aresztowanych do furgonu i zawieź do aresztu. Jeżeli ugasiłeś pożar, zawiozłeś wszystkich rannych, aresztowałeś i odwiozłeś terrorystów i wyprowadziłeś wszystkich zakładników z banku, wygrasz misję.

poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Emergency 3: Mission Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?