Emergency 3: Mission Life (PC)

ObserwujMam (54)Gram (30)Ukończone (8)Kupię (8)

Poradnik do Emergency 3: Mission Life (PC)


Ogidogi @ 01:06 03.07.2006
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

Jednostki:
1x Wóz techniczny z 1 strażakiem
1x Wóz z motorówka
1x Samochód inżyniera z jednym inżynierem
1x Dźwig
1x Pojazd do rozkładnia mostów
2x Karetka z pełną ekipą
1x Helikopter medyczny z pełną ekipą

Akcja:
Pierwsze zaparkuj pojazd inżyniera najbliżej przejazdu kolejowego. Po torach musisz dostać się do przełącznika, który zatrzyma pociąg, a znajduje się on praktycznie na końcu torów.Wyślij też jedną karetkę w pobliże auta inżyniera. Kiedy ten zatrzyma pociąg, udaj się sanitariuszami, weź kobietę leżącą na torach i przenieś ja najbliżej karetki jak się da. Tam ja zbadaj i zawieź do szpitala. W między czasie ustaw most pontonowy za pomocą pojazdu do rozkładania mostów.Podjedź wszystkimi pojazdami blisko tego miejsca. Kiedy most rozłoży się, pierwsze przejedź technicznym, karetką, z motorówką, a na końcu dźwigiem. Wszystkie z wyjątkiem dźwigu wyślij na brzeg jeziora, tam każ strażakowi za pomocą piły mechanicznej usunąć krzaki w miejscu gdzie rozłoży się motorówka.Uratuj tonącego, niech lekarze się nim zaopiekują, kiedy będzie stabilny, użyj mostu żeby wrócić i udaj się do bazy. W tym czasie dźwigiem ponieść drzewo, leżące zaraz koło mostu.Użyj helikoptera żeby podnieść rannego, postaw go na ziemie i zaopiekuj się nim. Gdy będzie już stabilny, leć z nim do szpitala. Na koniec musisz tylko inżynierem przywrócić ruch pociągu.

poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Emergency 3: Mission Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?