Emergency 3: Mission Life (PC)

ObserwujMam (54)Gram (30)Ukończone (8)Kupię (8)

Poradnik do Emergency 3: Mission Life (PC)


Ogidogi @ 01:06 03.07.2006
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

Jednostki:
1x Wóz techniczny z jednym strażakiem
1x Transporter
1x Radiowóz z jednym policjantem
1x Karetka z pełną ekipą


Akcja:
Przez radio, policjant będzie podawał kolory samochodów które należy skierować na parking. Robisz to za pomocą policjanta, który stoi na rozwidleniu dróg.Pamiętaj żeby kierować tylko te auta które przekroczą prędkość.
W między czasie, ustaw wszystkie pojazdy w miejscu nieco poniżej parkingu.Kiedy zatrzymasz trzecie auto, ktoś podjedzie do radaru i go zniszczy. Później spowoduje wypadek i znajdzie się tuż obok twoich jednostek, które już na niego czekają. Policjantem zatrzymaj przestępce, natomiast strażak za pomocą nożyc hydraulicznych musi otworzyć zmiażdżone auto. Wyślij lekarzy, aby Ci zajęli się rannym i gdy będzie stabilny, właduj go do karetki. Transporterem zabierz wrak auta i każ wszystkim jednostką wrócić do bazy.

poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Emergency 3: Mission Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?