Emergency 3: Mission Life (PC)

ObserwujMam (54)Gram (30)Ukończone (8)Kupię (8)

Poradnik do Emergency 3: Mission Life (PC)


Ogidogi @ 01:06 03.07.2006
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.

Jednostki:

6x Wóz strażacki z armatką
1x Dźwig
2x Furgon Policyjny z sześcioma policjantami
1x Helikopter Policyjny z dwoma policjantami w kamizelkach
1x Centrum Medyczne z trzema lekarzami i jednym sanitariuszem


Akcja:
Pierwsze zajmij się zatrzymaniem zamachowców, helikopterem wyląduj zaraz za kinem, obok miejsca gdzie Twoje jednostki wkraczają do akcji.Każ policjantom zatrzymać obu podejrzanych, jednego wsadź do helikoptera a drugiego do furgonu. Teraz Centrum medyczne, dźwig oraz dwa wozy strażackie ustaw na rondzie koło kina. Jeden wóz strażacki ustaw blisko miejsca gdzie aresztowałeś sprawców. Pozostałe trzy wozy ustaw w miejscu na zachód od kina.Teraz policjantami ustaw taką blokadę, aby żaden z ludzi nie przedostał się blisko kina, helikopterem zarządź ewakuację( klikając na budynku). Gdy ludzie wyjdą musisz ich jednym z policjantów przesunąć za linie którą utworzysz z 9 policjantów. Dwóch funkcjonariuszy wyślij w pobliże miejsca, gdzie byli bandyci i również zablokuj przejście dla pieszych. Ostatnim policjantem wejdź do kina i wyprowadź z niego ostatnie osoby. Musisz mieć pewność, że wszyscy cywile są daleko od kina i że nie przejdą nigdzie pomiędzy blokadami. Poczekaj aż minie 10 minuta.
Armatką za kinem ugaś drzewa oraz słup z reklamą, jednostki z ronda niech zajmą się kioskiem oraz drzewami i krzakiem przy kinie. Pozostałe niech ugaszą budynek i płonące drzewa. W momencie kiedy któraś jednostka skończy gasić, przekieruj ją do gaszenia innego pożaru. Kiedy wszystko ugasisz, możesz odesłać jednostki straży do bazy. Teraz kolej na lekarzy i dźwig. Jest 3 rannych, wszyscy uwięzieni pod gruzami.Dźwigiem podnoś głazy, a lekarzami lecz rannych. Gdy wszyscy będą stabilni, pakuj ich do centrum i jedź do szpitala. Teraz pozbieraj jeszcze wszystkich policjantów i podjedź jednym z furgonów, żeby wsadzić do niego drugiego kryminalistę. Kiedy oboje będą w pojazdach, zapakuj drugiego policjanta do helikoptera i odeślij wszystkie jednostki do bazy. Poczekaj aż minie mniej więcej 20 minuta misji, wtedy jeżeli ugasiłeś wszystkie pożary, aresztowałeś dwóch sprawców oraz odwiozłeś rannych, wygrasz misję.

poprzedni rozdziałnastępny rozdział
Screeny z Emergency 3: Mission Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?