Lords of the Fallen (PC)

ObserwujMam (83)Gram (12)Ukończone (12)Kupię (10)

Lords of the Fallen +7 trainer - wersja 1.1 PC


bigboy177 @ 01:44 09.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry Lords of the Fallen w wersji 1.1, oferujący 7 ułatwień. Jeśli chcesz z nich skorzystać pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj jego zawartość. Uzyskasz w ten sposób plik, który musisz uruchomić. Na koniec włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których opisy znajdziesz poniżej.

NUMPAD0 – nieśmiertelność (god mode);
NUMPAD1 – jeden cios zabija;
NUMPAD2 – dodatkowa energia;
NUMPAD3 – dodatkowa magia;
NUMPAD4 – mnóstwo punktów doświadczenia;
NUMPAD5 – dodatkowe 66 punktów atrybutów;
NUMPAD6 – dodatkowe 12 punktów magii.


UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny z Lords of the Fallen (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?