Strona główna » Przygodówki » Podgląd tematu
Recenzja The Medium - nie jest to niestety polski Silent Hill (PC) - komentarze

Offline
balic87 //grupa Mieszczanie » [ Rekrut (exp. 411 / 500) lvl 8 ]0 kudos
To że gra jest graficznie nierówna może być związane z wymogiem optymalizacji tytułu pod słabszą wersję konsoli co mocno było widać również w przypadku Halo: Infinite i możliwe iż będzie się powtarzało również w przypadku wszystkich kolejnych nextgenowych projektów.

Mnie akurat mocno zdziwił i najbardziej przygnębił brak polskiego dubbingu w tej grze co powinno być podstawą z tego względu iż tytuł jest polskiej produkcji i umiejscowiony w polskiej lokalizacji i przez to niezwykle mocno traci na klimacie i wiarygodności szczególnie dla osób dorastających w czasach polskiej kultury i realiów lat 90 !!!
Pozatym znani polscy aktorzy brali udział w sesjach motion capture więc nic nie stało na przeszkodzie aby przy okazji użyczyli swoich gwoich głosów w polskiej wersji ...
Widocznie deweloperowi bardziej zależało na dotrzymaniu terminu niż końcowym efekcie.Offline
AiszA //grupa Mieszczanie » [ Rekrut (exp. 432 / 500) lvl 8 ]1 kudos
Pożądliwie aż, kusi mnie ta pozycja.
Raz, że porusza wspomnienia związane z kultową i bardzo klimatyczną serią Silent Hill, dwa, iż raczy nas świetną jak zawsze zresztą, nutą Akiry Yamaoki (soundtrack z gry wylądował już w moich ulubionych).
Szkoda, że tytuł ten nie trafił na PS5, byłoby mi bliżej niż dalej, ale dla głodnego porządnej dawki wrażeń, nie ma przeszkód ;)

Liczba czytelników: 471628, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50117 wątków oraz napisali 656716 postów.