The Medium (Xbox X/S) - okladka

The Medium (Xbox X/S)

Premiera:
28 stycznia 2021
Premiera PL:
03 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Medium (Xbox X/S)
Materdea @ 20:04 07.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 40min

+ czaswięcej

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkcję, jest rozdwojenie jaźni.

W The Medium wcielamy się w postać Marianny, medium żyjącego w dwóch światach: współczesnym, tym ludzkim, i duchowym. Bohaterka doświadcza wizji morderstwa nowo narodzonego dziecka - w związku z tym kieruje się do opuszczonego kurortu hotelowego, który wiele lat temu był świadkiem dramatycznych wydarzeń.

Rozgrywka w The Medium prezentuje poziom poprzednich gier tego dewelopera - m.in. serii Layers of Fear, Observer czy Blair Witch. Kierując bohaterką przemierzamy kolejne korytarze lokacji, co rusz doświadczając przedziwnych wizji. Na naszej drodze stają zagadki środowiskowe, które musimy rozwiązywać, by kontynuować fabułę i odkrywać nowe fragmenty układanki historii.

Ścieżkę dźwiękową skomponował duet Arkadiusz Reikowski z Bloober Team i Akira Yamaoki, człowieka stojący za sukcesem serii Silent Hill.

Screeny z The Medium (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?