The Medium

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (1)

The Medium - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:28 stycznia 2021
Premiera polska:03 września 2021
Producent:Bloober Team
Wydawca:Bloober Team
Dystrybutor:Koch Media Polska
Gatunek:Przygodowa

Fabuła

The Medium to gra, w której przenosimy się do Polski lat 90. Akcja przedstawia nam losy młodej dziewczyny o imieniu Marianne. Bohaterkę poznajemy podczas gdy w jednej z krakowskich kamienic przygotowuje się do pogrzebu swojego przyjaciela. Szybko staje się jasne, że kobieta posiada nadnaturalne umiejętności, albowiem potrafi porozumiewać się ze zmarłymi, jest tytułowym medium.

Podczas przygotowań do pogrzebu Marianne odbiera telefon, w którym słyszy jak mężczyzna o imieniu Tomasz prosi ją o pomoc. W tym celu przybyć musi do Ośrodka Wypoczynkowego Niwa - także w Krakowie - w którym dawno temu doszło do jakiejś dziwnej sytuacji. Z niewyjaśnionych przyczyn zginęło w nim mnóstwo ludzi, w tym wszyscy odwiedzający oraz obsługa.

Dlaczego? Kto odpowiedzialny jest za te tragiczne w skutkach wydarzenia? Marianne znajduje odpowiedzi na to i wiele innych pytań podczas zwiedzania kompleksu. Eksplorując rozwiązuje dwie tajemnice. Pierwsza dotyczy Niwy, druga natomiast jej samej...Tryby rozgrywki

The Medium oferuje wyłącznie fabułę, a zatem rozgrywkę dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli żadnych potyczek wieloosobowych, nie ma też Nowej Gry +, ani niczego podobnego. Do The Medium można wrócić po przejściu do do końca, aby zdobyć wszystkie znajdźki, choć nie da się zaczynać zabawy w dowolnym rozdziale.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 64 razy   ●   zmienił(a): 60847 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?