Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

The Lord of the Rings: Gollum (PC)

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

The Lord Of The Rings: Rings Of Power ma zaplanowane aż pięć sezonów - komentarzeOffline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7282 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Cytat: Barbarella.
Ale to chyba Amerykanie są a oni są trochę " inni ". Puszcza oko
To nie chodzi o Amerykanów. To są podstawione dzieciaki przez Amazon, za pieniądze podniecające się tym, że serial silnie i za wszelką cenę stawia na różnorodność rasową i seksualną, propagując i wmawiając nam jedyny i słuszny PRZEKAZ (chyba każdy wie o co chodzi). Pal licho scenariusz, fabułę, zgodność z kanonem (zresztą Amazon nie ma nawet praw do Silmarilliona, a historia ma się na nim opierać Konsternacja ), czy po prostu dobrze nakręconą produkcję. To nieistotne. Ma być dużo reprezentacji rasowych (bo jak nie będzie, to powieje dyskryminacją i ktoś się obrazi, że nie ma swojego reprezentanta), LGBTHWDP+ i różnych innych, nowoczesnych dziwactw. Reszta to dodatek, a że całość opiera się na dziele, które się dobrze kojarzy? Tym lepiej. Będzie łatwiej wepchnąć masom swoje chore, patologiczne ideologie.

Jeszcze, co do filmiku, to Amazon robił podobne szopki w wielu krajach świata, wykładając grube pieniądze i podobnie jak tu płacono za takie reakcje po wcześniejszym zamkniętym pokazie serialu specjalnie dla "superfanów". Ten filmik, co wkleiłem, jest wrzucony ponownie, bo Amazon go wcześniej sam usunął. Dlaczego? Za jakieś 150 łapek w górę przy jednoczesnych 12 tysiącach w dół Uśmiech Jaki był odbiór tego materiału, to sami widzicie w komentarzach pod nim. Totalny marketingowy strzał w kolano.

Przy okazji, trzeci sezon Wiedźmina ma już totalnie odlecieć w promocji PRZEKAZU, poczytajcie w sieci o planowanym Radowidzie, Margaricie, Mistle i Milvie (to jak na razie jedyne nowe zapowiedziane postacie na 3 sezon). Nie będę tu niczego wklejał, bo to nie ten wątek, ale zapewniam, będziecie zaskoczeni Szczęśliwy

Takie są dziś priorytety, a będzie tylko gorzej. Świat zwariował. Dlatego niech sobie kręcą nawet i 10 sezonów tego LotR'opodobnego tworu. Ja nie obejrzę na pewno.

Liczba czytelników: 475878, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53940 wątków oraz napisali 676400 postów.