The Lord of the Rings: Gollum (Xbox One) - okladka

The Lord of the Rings: Gollum (Xbox One)

Premiera:
25 maja 2023
Premiera PL:
25 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Lord of the Rings: Gollum (Xbox One)
Materdea @ 14:30 10.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Deponia, której są autorami. W grze wcielamy się w postać tytułowej postaci z uniwersum Władców Pierścieni, mierząc się z licznymi dylematami moralnymi.

Historia The Lord of the Rings: Gollum krąży wokół tytułowej postaci. W grze Daedlic Entertainment przedstawiona nieco inaczej niż w filmach w reżyserii Petera Jacksona - Smaegol, bo takie określenie również się spotyka, nie jest pokracznym i niskim stworzeniem.

Rozgrywka The Lord of the Rings: Gollum reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji. Tytuł odznacza się wielowątkową historią, pół otwarymi lokacjami z aktywnościami pobocznymi, a także rozbudowanymi mechanikami - zarówno walki, jak i nawiązującymi do RPG-owych korzeni (np. drzewko rozwoju postaci lub crafting).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?