The Lord of the Rings: Gollum (Xbox X) - okladka

The Lord of the Rings: Gollum (Xbox X)

Premiera:
2021
Premiera PL:
2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Lord of the Rings: Gollum (Xbox X)
Materdea @ 11:16 08.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Deponia, której są autorami. W grze wcielamy się w postać tytułowej postaci z uniwersum Władców Pierścieni, mierząc się z licznymi dylematami moralnymi.

Historia The Lord of the Rings: Gollum krąży wokół tytułowej postaci. W grze Daedlic Entertainment przedstawiona nieco inaczej niż w filmach w reżyserii Petera Jacksona - Smaegol, bo takie określenie również się spotyka, nie jest pokracznym i niskim stworzeniem.

Rozgrywka The Lord of the Rings: Gollum reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji. Tytuł odznacza się wielowątkową historią, pół otwarymi lokacjami z aktywnościami pobocznymi, a także rozbudowanymi mechanikami - zarówno walki, jak i nawiązującymi do RPG-owych korzeni (np. drzewko rozwoju postaci lub crafting).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?