Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
God of War na PC? Reżyser gry z chęcią by go tam zobaczył! - komentarze

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1660 / 3200) lvl 10 ]1 kudos
Ustalmy pewne fakty. Marka God of War i Santa Monica Studio są własnością do Sony. Death Stranding z tego co pamiętam należy do Sony, ale Kojima Productions jest niezależnym deweloperem. GoW trafił do PS Now i jak na razie tylko w takiej formie będzie dostępna na PC tak jak inne ekskluzywne gry wewnętrznych studiów Sony. Kojima już dawno wspominał o zaoferowaniu DS dla szerszej grupy odbiorców i to było pewnie gdzieś w umowie między nim, a Sony. Co do wypowiedzi Barloga, to odpisał po prostu dyplomatycznie i to co czuje, ale chyba wie jak ten biznes funkcjonuje. Microsoft jest przez całą obecną generację wytykany za to, że każdy swój ex wydają na PC i Japończycy dobrze o tym wiedzą. Podsumowując jeśli grę tworzy studio zewnętrzne, to nie powinno być zaskoczeniem, że pojawia się na PC, a co innego gdy gra jest od studia, które należy do korporacji.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 10503 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Dopóki Sony zarabia na ekskluzywnych tytułach na konsole nie ma co liczyć na pecetowe porty znanych hitów z PlayStation. I w sumie, ja się cieszę, bo po to kupiłem (i pewnie kupię w przyszłości) konsolę żeby grać w produkcje, których nie uświadczy się na żadnej innej platformie.

Offline
profesjonalista19 //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 379 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Generalnie to SONY ma taką sprzedaż A nie inną dzięki ex'om. Osobiście przesiadlem się z PC na Xboxa z czystej wygody (kosztem grafiki i płynności) A następnie wymieniłem Xboxa na PS tylko i wyłącznie dla exów takich jak Horizon, TLoU, Uncharted, God of War, Marvel Spider Man i nieograne jeszcze ale w trakcie instalacji nowiuśkie Days Gone. I dla tych tytułów naprawdę było warto. Sony exami miażdzy wszystko chociaż uważam że tylko PC wyciąga prawdziwy potencjał wszystkich gier. Ale SONY wg. Mnie pokazuje że najlepsze gry to cos więcej niż graficzne wodotyryski;)

Liczba czytelników: 468340, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 48594 wątków oraz napisali 649818 postów.