Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Elden Ring będzie ewolucją cyklu Dark Souls - komentarze

Offline
Loczek3545 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Desperado (exp. 4572 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Fanem Soulsów nie jestem i raczej nie zostanę, ale sporo pograłem w Bloodborne, które klimatem pobijało chyba wszystko po co sięgnąłem. Niestety mechaniki zawarte w tych grach nie są dla mnie, zawsze oczekuje przyjemnej rozgrywki, a tu takiej nie doświadczyłem Dumny . W sumie czekam na więcej informacji, może to będzie rewolucja w stronę większej przystępności dla codziennego gracza? SzczęśliwyOffline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Cytat: shuwar
No to mnie to nie cieszy. Wolałbym zobaczyć "zwykłą" grę w uniwersum GoT jako grę akcji lub RPG. Wyzwania w stylu Soulsów do mnie nie przemawiają.
Coś się uparłeś na tę GoT. Nie sądzę, żeby From Software w najbliższej przyszłości wypuścił grę na podstawie powieści Martina, a Elden Ring... średnio mnie interesuje.

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 17204 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Cytat: Loczek3545
W sumie czekam na więcej informacji, może to będzie rewolucja w stronę większej przystępności dla codziennego gracza? Szczęśliwy
To już nie będzie gra dla wybranych. Taka idea przyświecała przy Demon's Souls i serii Dark Souls. Ma być trudno i basta. Trochę jak z serią Ninja Gaiden, ma swoich fanów i wypełnia specyficzną niszę. Nie zrobią tego przy Elden Ring i nadal to będzie trudna gra z ewolucją idei zawartych w serii Dark Souls, ale nie wierzę, że zrobią tą grę dla codziennego gracza.

Offline
Zaprysiur //grupa Mieszczanie » [ Chłop (exp. 11 / 20) lvl 2 ]0 kudos
Cieszy mnie że robią kolejną grę. Podobało mi się Sekiro jednak jeśli chodzi o FromSoft zawsze wolałem to ich mroczne fantasy. W Soulsach projekt budynków zawsze stał na najwyższym poziomie. Można było się czegoś dowiedzieć o historii z samej obserwacji architektury. Mnóstwo tajemnic, silni przeciwnicy i epiccy bossowie. Czegóż chcieć więcej?! I teraz dostaniemy jeszcze więcej tego samego. Domyślam się że ER będzie przypominał trochę pierwszy dodatek do DS3 ponieważ tam przemierzaliśmy zmrożone tereny. Brrrrr, przydałaby się animacja brodzenia w śniegu jak w Larze. No zobaczymy. A i ludziska. Strach zawsze ma wielkie oczy. Jak się człowiek czegoś nauczy to później jest prościej. Ta życiowa zasada także działa w soulsach. One tylko wydają się trudne. Casualowi gracze narzekają bo nie chcę im się nauczyć właściwego grania. Nie każda gra musi się sama przechodzić. Hehe a my tylko tutaj rozmawiamy o pierwszym New Game ; ] Fajna jest zabawa na NG+7 ale tak samo jest w Gears of War jedynce. Jak zaczynamy to jest nawet trudno bo trzeba się chować za przeszkodami na normalu. Później jak już gramy na najwyższym poziomie trudności to się śmiejemy gdy sobie przypomnimy jak zaczynaliśmy na normalu a teraz siedzimy na hardcorze ;P Nie inaczej jest w grach FromSoftu. Warto dać szansę bo lore jest wspaniały.

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1833 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Liczę, że pod względem systemu walki będzie przypominać to co widzieliśmy w Soulsach, bo Bloodborne mi jakoś nie podeszło, a do Sekiro nawet nie podchodzę. No i mam nadzieję, że bossowie otrzymają pasek kondycji, bo nieraz walka z bossami zamienia się w symulator zarządzania staminą. Taki bossik może nawalać ile fabryka dała, spamować atakami, a każde działania gracza, jak i ataki bossa wchodzą na staminę, a tu trzeba jeszcze ciosy zadawać, znaleźć czas by się uleczyć.

Liczba czytelników: 472520, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 50609 wątków oraz napisali 660841 postów.