Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Far Cry 2 dysponuje bardziej zaawansowaną fizyką niż Far Cry 5? - komentarze

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1507 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
"Pomimo tego że Far Cry 2 wypada w nim bardzo dobrze, w ogólnym rozrachunku - pod względem wizualnym - Far Cry 5 zdecydowanie wygrywa. Fizyki nie ma tak zaawansowanej, ale dysponuje o wiele bogatszym i bardziej zróżnicowanym środowiskiem."
Poważnie? To ma być jakikolwiek argument na + dla FC5? Przecież te gry dzieli dekada.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 10802 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
To akurat niestety prawda. Niestety, bo nowa gra powinna być lepsza od starszej nawet w kwestii fizyki. Trzeba przyznać, że ta w Far Cry 2 dużo lepiej się prezentuje niż w najnowszej odsłonie. Możliwość przestrzelenia ścian z drewna czy blachy, strzelanie przez krzaki wiele razy mi podczas zabawy uratowały skórę. Zużywanie się broni jest fajnym smaczkiem, ale pod koniec już wkurzało kiedy broń się zacinała podczas intensywnej wymiany ognia, a co gorsza jak całkowicie się zniszczyła. Piątka przez te braki wygląda biednie. To też pokazuje, że kiedyś deweloperzy dużo bardziej starali się dopracować takie szczególiki. Czyżby obecne konsolę były za słabę aby ogarnąć taką fizykę wraz z wyższą jakością grafiki?

Offline
profesjonalista19 //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 420 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Cóż. Jak dla mnie gdyby nie durne rozwiazania z przeciwnikami i fabuła fc2 byłby genialny. Ale uwierzcie mi że fc5 ma to coś. Jestem wybredny i w ogóle trudno mnie w grach zadowolić. Nie szukam graficznych fajerwerków ale fabuły i grwalności. Fc5 może nie powala grafiką ale grywalność...miód...No aż mi głupio tak wychwalać fc5 (Nie.. nie pracuję dla ubi Dumny ) ale naprawdę gra jedna z lepszych w jakie grałem w ostatnim roku (A był DS3 ,MGS 5, AC origins, czy Elex)

Offline
Tajniaq007 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Seryjny morderca (exp. 23 / 40) lvl 4 ]0 kudos
To jest totalna masakra i absurd jak bardzo Far Cry 2 jest bardziej dopracowany od piątki. Grafika nie jest żadnym argumentem. Minelo ponad 10 lat i tyle samo dzieli silniki. Płakać się chce nad papką którą jesteśmy karmieni za gruuube dolary.

Liczba czytelników: 469570, z czego dziś dołączyło: 8.
Czytelnicy założyli 49044 wątków oraz napisali 651882 postów.