Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

The Walking Dead: A Telltale Games Series (PS3)

ObserwujMam (14)Gram (4)Ukończone (6)Kupię (3)

Oto najlepsze gry 2012 roku według serwisu Metacritic - komentarze

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1137 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Przecież w tym rankingu gry się dublują. Idąc tym tropem tych gier wcale 18 nie ma. A jak już chcemy się podniecać ilością tytułów to można każdą z tych gier co tutaj jest pomnożyć przez ilość platform na które gra wyszła i myślę że z tych 18 też uzyskamy wynik około 30. Jak dla mnie taka statystyka to głupota i kompletnie nic nie wnosi.

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1137 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Wiesz. Każdy ma swoje jakieś tam swoiste odczucia. Moim zdaniem taki Mass Effect 3, Mark of the Ninja czy Far Cry 3 powinny być raz w rankingu. Niech by były w nim wyżej poprzez połączenie głosów czy coś, ale naprawdę trudno mi tu mówić o 18 grach skoro tak naprawdę widzę 15, bo 3 z nich się powtarzają. To tak jakbym typował 3 najlepsze gry roku i Ci podał informację, że najlepszymi grami w roku były, np.1. Dishonored (XboX360) 2. Dishonored (PS3) 3. Dishonored (PC). Przecież to głupota, bo to wciąż ten sam tytuł. Ja wiem, ze różnice potrafią się pojawić np. przy konwersjach, bo jedna jest zrobiona lepiej, inna gorzej. I nie mówię też, że zaprezentowane tu tytuły są dobrane jakoś nietrafnie, chociaż kilka pewnie osobiście bym zmienił.
Jeśli też dobrze rozumiem, te wszystkie oceny są średnimi ocenami nałożone przez samych użytkowników. Natomiast dziwi mnie fakt, że The Walking Dead: The Game na Xbox 360 ma średnią notę 95, a na PC nawet go nie ma w rankingu mimo, że te gry się niczym nie różnią. Mogę się mylić, bo grałem tylko w wersję PC, więc jeśli tak to wybaczcie, ale tak mi się wydaje. Czyli idąc dalej, ten ranking nie jest do końca reprezentatywny, gdyż po prostu zależy od tego komu się chciało kliknąć ocenę przy danym tytule, na danej platformie. Dlatego biorę to wszystko z przymrużeniem oka. Nie każdy musi się ze mną zgadzać, każdy ma prawo do swojej wizji. Ja mam jaką mam i tu zdania nie zmienię Uśmiech

Liczba czytelników: 468859, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 48752 wątków oraz napisali 650576 postów.