The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox One) - okladka

The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox One)

Premiera:
14 października 2014
Premiera PL:
20 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis The Walking Dead: A Telltale Games Series (Xbox One)
damianwiko4 @ 18:39 02.10.2014
Damian "damianwiko4"

Śr. długość gry: 14h 45min

+ czaswięcej

The Walking Dead: A Telltale Games Series to produkcja oparta na podstawie kultowego serialu o tym samym tytule.

Projekt jest typową grą przygodową z gatunku point'n'click. Akcja osadzona jest w świecie zniszczonym przez wybuch epidemii zamieniającej ludzi w zombie, których wieczny głód zaspokoić może jedynie surowe mięso, najlepiej pochodzące od żywego człowieka. Gracze kierują jednym z garstki ocalałych i muszą pomóc mu, oraz jego przyjaciołom, w przeżyciu tego piekła na Ziemi.

The Walking Dead: A Telltale Games Series, jak na przygodówkę przystało, opiera się przede wszystkim na eksploracji terenu, poszukiwaniu wskazówek, rozmawianiu z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywaniu prostych łamigłówek. Wszystkie te czynności zrealizowano z użyciem banalnego w obsłudze interfejsu użytkownika, a co za tym idzie, nawet niedzielny gracz poradzi sobie z jego opanowaniem.

Oprawa graficzna utrzymana jest w technologii cel-shading. Produkt oferuje tylko zabawę dla jednego gracza i składa się z pięciu oddzielnych epizodów, dostępnych na platformach cyfrowej dystrybucji.

The Walking Dead: A Telltale Games Series stanowi kompilację wcześniej wydanych epizodów i jest dostępne w wersji pudełkowej.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?