Scarlet Nexus (Xbox One) - okladka

Scarlet Nexus (Xbox One)

Premiera:
25 czerwca 2021
Premiera PL:
25 czerwca 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Scarlet Nexus (Xbox One)
Materdea @ 12:02 09.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Scarlet Nexus to cRPG utrzymane w japońskim klimacie (potocznie zwanym jRPG), w którym wcielamy się w postać Yuito Sumeragiego - rekruta OSF z bogatej rodziny - lub Kasane Randall - tajemniczą żołnierkę, która dzięki swej mocy i umiejętnościom zyskała wielką sławę.

Fabuła Scarlet Nexus rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Ziemia została zdewastowana, a ostatnie enklawy ludzkości walczą o przetrwanie. W tym czasie w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, który dał ludziom dodatkowe moce i na zawsze odmienił rzeczywistość. Gdyby tego było mało na świecie pojawiły się zdegenerowane mutanty zwane Others, których pokonanie możliwe jest wyłącznie dzięki sile umysłu. W ten sposób powołana do życia zostaje jednostka OSF - Other Suppression Force - którego reprezentantami są bohaterowie: Yuito Sumeragi i Kasane Randall.

Rozgrywka Scarlet Nexus reprezentuje typowe dla gatunku jRPG rozwiązania. Klimat gry osadzony jest mocno w azjatyckiej stylistyce, mocno kolorowej i dość cudacznej. Gracz trafia do otwartego, postapokaliptycznego świata, gdzie realizuje zlecane dla niego misje główne oraz poboczne. Za ich wykonywanie, a także zabijanie przeciwników, dostajemy punkty doświadczenia przekuwane w wyższe poziomy, a co za tym idzie - zdobywamy też kolejne umiejętności.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Scarlet Nexus (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?