Scarlet Nexus trafi do Xbox Game Pass? Wydawca dementuje

Firma Bandai Namco zdementowała ostatnie doniesienia Jeffa Grubba, jakoby Scarlet Nexus debiutujący pod koniec miesiąca miał trafić również do abonamentu Xbox Game Pass.

@ 08.06.2021, 17:41
pc, xbox one, xbox x/s

Scarlet Nexus trafi do Xbox Game Pass? Wydawca dementuje

Scarlet Nexus to jedna z najgorętszych premier tego miesiąca. Produkcja wewnętrznego studia firmy Bandai Namco trafi na komputery osobiste i obie generacje Xboksów oraz PlayStation już pod jego koniec, 25 czerwca. Ostatnio jednak w sieci zaczęła krążyć plotka, jakoby dzieło miało na premierę trafić do abonamentu Xbox Game Pass. Wydawca zdementował te doniesienia!

Wczoraj, 7 czerwca, Jeff Grubb z VentureBeat.com w trakcie podcastu Xbox Era szumnie ogłosił, że według jego stanu wiedzy Scarlet Nexus w dniu swojego wydania trafi, oprócz fizycznych i wirtualnych półek sklepowych, również do usługi Xbox Game Pass. Niestety, Bandai Namco na pytanie redakcji serwisu VGC zdementowało powyższe rewelacje. "Na razie nie mamy planów umieszczenia Scarlet Nexus w Xbox Game Passie. (...)" - napisał przedstawiciel wydawcy w oświadczeniu na VGC.

Co prawda do premiery gry jest jeszcze trochę czasu, jednak dementi w wykonaniu Bandai Namco z dużą dozą prawdopodobieństwa przekreśla szanse na ukazanie się Scarlet Nexus (na premierę) w Xbox Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?