Yakuza 4 Remastered (Xbox One) - okladka

Yakuza 4 Remastered (Xbox One)

Premiera:
28 stycznia 2021
Premiera PL:
28 stycznia 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Yakuza 4 Remastered (Xbox One)
Materdea @ 09:27 25.03.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 60h 0min

+ czaswięcej

Yakuza 4 Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2011 roku przygodowej gry akcji z otwartym światem - Yakuza 4. Zmiany zostały wprowadzone wyłącznie na tle oprawy audiowizualnej. Remaster oferuje podbitą rozdzielczość do poziomu 1080p, zaś na ekranach możliwych do ich wyświetlenia - również 4K. Do tego dochodzą podrasowane tekstury oraz lepsza płynność rozgrywki.

Yakuza 4 stanowi kontynuację fabuły przedstawionej w "trójce". Akcja rozgrywa się w rok po tym, co widzieliśmy wcześniej, a głównym terenem działań ponownie jest Tokio. Historia rozpoczyna się w momencie gdy jakiś mężczyzna ginie na terytorium klanu Tojo. Mały gang tegoż klanu postanawia zbadać sytuację i dowiedzieć się jak dokładnie do niej doszło. Wkrótce ginie ich przywódca, a to rozpoczyna prawdziwą bitwę o pieniądze, władzę, status i honor. Wraz z progresją gracz dowiaduje się coraz więcej na temat skomplikowanej intrygi, dając życie kolejnej legendzie Kamurocho.

Yakuza 4 pozwala przejąć kontrolę nad czterema bohaterami, a wśród nich również nad Kazumą. Każdy heros posiada oczywiście odmienne umiejętności oraz misje. Gracz poznaje dzięki temu fabułę z wielu różnych punktów widzenia.

Yakuza 4 to całkowicie przebudowany silnik graficzny, dzięki któremu udało się idealnie odwzorować Tokio. Jednocześnie opracowując płynne i naturalnie animowane sylwetki postaci.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Yakuza 4 Remastered (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   12:08, 18.07.2022
Czwórka to kolejny, duży skok w długości gry w serii oraz ilości aktywności do zrobienia - czterech bohaterów zapewniło solidny kawał historii do poznania. Nowe twarze w serii są bardzo ciekawe, zwłaszcza Akiyamana, którego niefrasobliwy sposób bycia od razu przypadł mi do gustu i pozwolił zapomnieć, że gra nie zaczyna się od Kiryu, do tej pory postaci najważniejszej. Tym niemniej w kwestii samego scenariusza autorzy zaczynają już zbyt mocno odpływać.
0 kudosBarbarella.   @   12:48, 18.07.2022
W sklepie Microsoftu jest Collection Remastered Yakuza 3 ,4 ,5 na PC za 68 zeta. Ech ,ale nie po naszemu. Smutny
0 kudosguy_fawkes   @   14:58, 18.07.2022
Chyba żadna Yakuza nie została oficjalnie spolszczona - szkoda, choć te gry wymagają znajomosci angielskiego większej niż podstawowa. Jedyne co to trzeba czytać napisy w scenkach, bo dialogi są prowadzone po japońsku - na słuch nie da się tego ogarnąć, chyba że ktoś się uczył tego języka.
0 kudosBarbarella.   @   15:11, 18.07.2022
No cóż . Jest to bodziec żeby się zacząć uczyć na poważnie języka { angielskiego znaczy się } bo już kilka interesujących gier musiałam ominąć bo nie kumata jestem. Zawstydzony