Zremasterowane Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5 w weekend za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered i Yakuza 5 Remastered zasilą w weekend akcję Free Days Play i będą darmowe dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold (jak i również Xbox Game Pass Ultimate).

@ 20.01.2022, 20:21
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox one

Zremasterowane Yakuza 3, Yakuza 4 i Yakuza 5 w weekend za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Subskrybenci Xbox Live Gold (oraz Xbox Game Pass Ultimate, w którym Gold się znajduje) w weekend będą mogli bezpłatnie grać w Yakuza 3 Remastered, Yakuza 4 Remastered i Yakuza 5 Remastered.

Jeśli spodoba Wam się któraś z części, możecie zakupić standardowe edycje każdej gry z 50% zniżką po 10 USD za sztukę. Po dokonaniu zakupu zachowacie również swoje postępy i zdobyte osiągnięcia podczas wydarzenia.

W Yakuza 3 Remastered Kazuma Kiryu porzucił swoje mafijne zajęcie, by zająć się prowadzeniem sierocińca na wybrzeżu Okinawy. Niestety konflikty między politykami, lokalnymi gangami i klanem Tojo zmuszą go do opowiedzenia się po jednej ze stron.

Akcja Yakuza 4 Remastered toczy się w Kamurocho, a wydarzenia dotyczą magnata pożyczkowego Shun Akiyamy. W grze występuje również Taiga Saejima, który będzie musiał uciec z więzienia, aby skonfrontować się ze swoją przeszłością. Masayoshi Tanimura, gliniarz po złej stronie prawa, oraz Kazuma Kiryu powracają, aby uwikłać się w wydarzenia, które ukształtowały ich życie.

Z kolei w Yakuza 5, Sojusz Omi jest na skraju wojny o sukcesję i aby temu zapobiec, Daigo Dojima z klanu Tojo stara się zjednoczyć yakuzę z całej Japonii. Gra zawiera pięć grywalnych postaci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?