Sleeping Dogs: Definitive Edition (Xbox One) - okladka

Sleeping Dogs: Definitive Edition (Xbox One)

Premiera:
10 października 2014
Premiera PL:
10 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Sleeping Dogs: Definitive Edition (Xbox One)
DevMat @ 13:35 07.08.2014

Śr. długość gry: 21h 33min

+ czaswięcej

Sleeping Dogs Definitive Edition to ulepszona wersja gry z 2012 roku, zawierająca usprawnioną oprawę graficzną i wszystkie wydane dodatki.

Sleeping Dogs to reaktywacja produkcji zatytułowanej True Crime: Hong Kong przez firmę Square Enix. Activision anulował kolejnego True Crime’a, ponieważ gra nie sprostała oczekiwaniom wydawców, jednak po przejęciu tytułu przez Square Enix został on ponownie powołany do „życia”, a prace nad nim prowadzone są przy współpracy ze studiem United Front Games.

Akcja toczy się w Hong Kongu, gdzie gracz ma okazję wcielić się w policjanta Wei Shena, posłanego na misję podwójnego agenta, której celem jest zdobycie zaufania jednego z tamtejszych gangów – Triady. Oczywiście nasz bohater wkrótce musi dokonywać trudnych wyborów, a długie przesiadywanie z przestępcami powoduje u niego wątpliwości, na temat tego, która droga jest tak naprawdę słuszna. Ta dobra czy może jednak zła…

Produkcja podobna jest do takich światowych hitów jak GTA, czy Saints Row. Doświadczymy tutaj więc jazdy samochodem, strzelanin, a także efektownej walki. Ta ostatnia jest przez twórców najbardziej chwalona, bowiem jest brutalna, zawiera sporo różnorakich ciosów oraz ładnie wyglądające ataki kończące.

Sleeping Dogs działa na zaawansowanym silniku graficznym, a w związku z tym oprawa wizualna jest pełna detali, płynna i kolorowa.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczneZawiera treści związane z narkotykamiZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Sleeping Dogs: Definitive Edition (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?